gototop

Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

Вітаємо з Днем Народження!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

Памятаємо! Перемагаємо!

 

 
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
   В. Симоненко

 

8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

 У ЗНВК № 19 на філії № 3 під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» 8 травня було проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення та Дню Перемоги над нацизмом. Метою заходів  було виховання в учнів почуття патріотизму, поважного відношення до історичної пам’яті свого народу.

Для учнів 1-9 класів були проведені   уроки  пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких педагоги висвітлили  події Другої світової  війни та внесок України в Перемогу над нацизмом. Під час виховних годин  учні та педагоги розповідали про важкі часи війни,  незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від нацизму, про  нелегке життя в тилу. Напередодні учні виготовили символи перемоги  та пам’яті – червоні маки.

Саме учні філії № 3 запровадили традицію покладання квітів   до меморіалу біля гімназії № 93. Цього року по два представника від кожного класу, разом із вчителями, поклали червоні гвоздики до пам’ятника воїнам, які визволяли наше місто в 1943 році. Символічно, що він розташований на вулиці, яка названа на честь Героя Радянського Союзу Михайла Полякова, який загинув в боях за звільнення нашої області від німецько-фашистських загарбників.

Для учнів 6-9 класів проведено вечір пам’яті жертв Другої світової війни під час якого було вшановано пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 661
Перегляди статей 1109628
Освіта є те, що залишається після того, коли забувається все, чому нас вчили. А. Ейнштейн

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com