gototop

Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

Вітаємо з Днем Народження!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

Нехай в твоєму житті не буде чорних смуг.

 

    Цікаво та різнопланово з 23 по 26 квітня пройшов кольоровий тиждень початкової школи в ЗНВК №19 (основна школа) з метою психологічного розвантаження та зняття емоційного напруження учнів.

    Мета тижня – створення комфортного психологічного клімату в класі, розширення та збагачення емоційного життя дітей, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу та світу іншої людини, розкриття творчого потенціалу школярів.

    Кожен день предметного тижня учнями та учителями був розмальований в різні кольори.

    Вівторок був зелений, пройшов під лозунгом «Я не ображу рідної Землі…». Учні 4-х класів були присутні на святі «День Землі», яке чудово підготували учні 6 – А класу. Була організована виставка малюнків «Земля потребує захисту».

    Середа – жовта, помаранчева пройшла під девізом «Світлиця людських чеснот». Учні 1 – 4х класів показали великий творчий потенціал у створенні «Великодніх кошиків».

    Четвер – червоний, девіз дня «У житті всім потрібна дружба». Всі побачили, що учні початкової школи дружні та талановиті.

   П’ятниця пройшла під девізом «Ми обираємо здоров’я», об’єднала всіх блакитним, синім та фіолетовим кольорами. На уроках та виховних заходах учні продемонстрували ясність думок і силу розуму.

   Так легко, але  дуже швидко пройшов кольоровий тиждень початкової школи. Всі вчителі, учні та батьки були залучені до цікавого світу творчості,  фантазії.

  НЕХАЙ   В  ТВОЄМУ  ЖИТТІ НЕ   БУДЕ  ЧОРНИХ  СМУГ  !!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 661
Перегляди статей 1109623
Неробство, Катулл, насилає митарства, неробство і дурощі на тебе напустила; Неробство царів і блаженні царства Часто губила. Катулл

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com