02.07 - Кокорину Елену Николаевну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Свято до Дня Землі відбулося на філії № 3

22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.        Уперше  День Землі відзначений у 1970 і з того часу проводиться щорічно 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі  й Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

До цього дня на філії № 3 щороку проводиться екологічне свято. У цьому році головними персонажами стали Флора (Айдарова Кароліна, 6-аф клас), Фауна (Тертишна Ганна , 6-аф клас), Гідросфера (Ланіна Віра, 7-аф клас), та Атмосфера (Баля Вероніка, 9-аф клас). Вони нагадали глядачам про важливість відповідального ставлення  до своїх світів і їхніх мешканців, разом із учнями та вихованцями згадували народні прикмети, приказки, повір’я, пов’язані із світом природи.

До дійства були залучені вихованці дошкільного відділення, які грали ролі жуків і метеликів, учні початкової ланки, які співали, декламували вірші й танцювали танок води. Учні 6-8 класів також узяли участь у святі як читці віршів і виконавці пісень екологічної тематики. Цим святом завершено екологічний марафон, який тривав протягом квітня на філії № 3.

Немає щастя в бездіяльності. Ф. М. Достоєвський