08.05 - Старову Ірину Вікторівну

17.05 - Криницина Володимира Олександровича

29.05 - Мандзій Надію Федорівну

29.05 - Бугарь Інну Анатоліївну

Наші учні серед переможців!

19 квітня 2019 року в конференц-залі готельного комплексу «KhortitsaPalace» відбулась VІІ Міська учнівська екологічна конференція. Її учасниками стали учні 8–11 класів, переможці та дипломанти конкурсу «Одна планета – одне довкілля» міського освітнього проекту «Екологічний вектор» у номінації «Екопроект».

Привітали учнівську молодь і підтримали екологічні ініціативи підростаючого покоління Юлія Погребняк, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; Сергій Ільченко, керівник ГС «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ»; Олександр Рильський, професор, завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології Запорізького національного університету.

Конференція проводилась у 2 потоках. У І потоці відбувався захист проектів за підсумками проведення конкурсної програми «Одна планета – одне довкілля» міського проекту «Екологічний вектор». У ІІ потоці – захист проектів учасників екологічного пізнавального проекту «Екошкола#зелений» ГС «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ».

Кудревич Софія (доповідач), учениця 9-аф класу, Коваль Карина та Немчин Денис (делегати), учні 8-аф класу, були запрошені до участі в конференції. Софія презентувала свій проект «Практичні дії та винаходи щодо збереження природних ресурсів», у якому розкрила актуальність обраної теми й мету роботи над проектом, пропонуючи власні практичні дії щодо збереження природних ресурсів, які, на її думку, мають стати звичкою в нашому повсякденному житті. Її робота посіла 2 місце!

Усі учасники конференції відзначені дипломами та подарунками департаменту освіти і науки Запорізької міської ради й ГС «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ».

Щоб переварити знання, треба поглинати їх з апетитом. А. Франс