Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

Декада педагогічної майстерності продемонструвала творчий підхід до уроків педагогів

Підвищенню рівня педагогічної майстерності вчителів присвячена декада педагогічної майстерності, яка проходила в 1–9 класах філії № 3 з 8 по 19 квітня 2019 року. Завданнями декади стало таке:

- підвищити професійну компетентність педагогів;

- створити умови для реалізації творчого потенціалу вчителів, демонстрації та публічного представлення досвіду педагогічної практики;

- продовжити пошук ідей щодо вдосконалення методичного забезпечення й ефективності навчального процесу;

- розвивати форми професійного спілкування;

- доповнити методичну колекцію інноваційного педагогічного досвіду.

У системі методичної роботи нашого навчального закладу проведення відкритих уроків посідає особливе місце. Справедливою буде думка, що кожного року ті показові уроки, які проходять у рамках декади, – це результати творчого пошуку саме тих педагогів, які закохані у свою професію.

У рамках декади педагогами 1–9 класів проведено 17 уроків у сучасних освітніх технологіях. За підходами до навчально-виховної діяльності всі викладачі дуже різні, і через це наша декада була дуже різноманітною та цікавою. На проведених уроках педагоги навчального закладу демонстрували різноманітні форми, методи та прийоми навчальної роботи, які сприяли оптимізації навчального процесу. У ході декади представлено досвід учителів із розвитку критичного мислення, реалізації наскрізних ліній у навчальному процесі та організації роботи учнів на уроках із різноманітними медіаджерелами.

Учитель 3-аф класу Мозгіна Н.Є. залучила учнів до вивчення складної теми «Людина та її організм. Подорож їжі» в цікавій ігровій формі. Діти працювали в групах, активно співпрацювали з учителем, проводили дослідження, використовували наявні знання з інших предметів для засвоєння нового матеріалу.

Вихователь ГПД Сельська А.А. подорожувала з учнями 1-аф класу до світу Флори. Учні змогли продемонструвати гарні знання з курсу «Я досліджую світ», грали та працювали впевнено й активно.

Учитель музичного мистецтва Устянська Р.Д. познайомила учнів 6-аф класу з музичними інструментами оркестру. Діти подорожували на концерт, працювали в групах, вчилися розпізнавати групи інструментів за звучанням, «грали» вальс, співали.

Учитель російської мови та літератури Мусієнко К.І. розглянула з учнями тему «Відокремлені члени речення». Учителю вдалося, залучивши дітей до співпраці, використавши технічні засоби навчання, зробити урок цікавим і продуктивним.

Учитель хімії Кожокар Л.Д. організувала роботу учнів у групах. Дев’ятикласники досліджували білки як хіміки, біологи, лікарі. Проводились досліди, робились висновки учнями, а не вчителем.

Декада педагогічної майстерності ще раз довела, що педагогічний колектив у ЗНВК № 19 творчий, наполегливий у своїй роботі, згуртований, завжди у творчому пошуку інноваційних педагогічних технологій.

Освічена людина тим і відрізняється від неосвіченого, що продовжує вважати свою освіту незакінченою. До Симонов