Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

«Колосок весняний - 2019» проведено!

Учні ЗНВК № 19 традиційно активно беруть участь в різноманітних інтелектуальних конкурсах. «КОЛОСОК» — Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс, який проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики природничих наук серед учнів. У цьому році на філії № 3 вчитель біології та хімії Кожокар Л.Д. залучила до проведення конкурсу  «Колосок» 40 учнів середньої ланки. Вже неодноразово наша школа отримувала подяки від організаторів за масову участь учнів в конкурсі. Інтерес до завдань конкурсу залишається стабільним.

Нагадуємо, що основні завдання конкурсу:

• ознайомлення підростаючого покоління з невід'ємним елементом єдиної культури — природознавством;
  • формування цілісного погляду на навколишній світ, уявлень про наукову картину світу, вироблену сучасним природознавством;
  • розвиток мотивації учнів до вивчення дисциплін природничого циклу;
  • вироблення стійких навичок роботи з науково-популярними виданнями, розвиток читацьких компетентностей, дослідницьких та творчих умінь учнів;
  • розширення та поглиблення знань із природничих дисциплін, підтримка талановитих учнів та ініціативних учителів.

Крім вищої освіти треба мати хоча б середню сообразітельность.Н. Леонов