gototop

Просимо підтримати проект №72 з благоустрою тротуарів біля ЗНВК №19 та дошкільного підрозділу!

Вітаємо з Днем Народження!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

Яскравий і веселий «Кольоровий тиждень» завершено!

 

Уже декілька років поспіль вчителі початкової ланки організовують заходи «Кольорового тижня». Кожен день цього тижня особливий: присвячений якомусь кольору та має свою тему. Заходи кожний клас розробляв самостійно, але порядок кольорів у тижні був загальний. Проходив тиждень 8–12 квітня 2019 року в 1–3 класах філії № 3.

У понеділок головним був жовтий колір. Девіз дня: «Роби, думай, розповідай!» Жовтий колір – колір сонця, радості й оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуває теплий подих. Жовтий – потреба в перспективах, надіях на краще, колір творчості та життєздатності. Учні 1-а(ф) класу разом із Короткою О.О. розпочали день із відкриття кольорового тижня. Потім першачки читали й відгадували загадки та малювали на тему «Мій улюблений предмет». У 2-а(ф) класі діти прослухали повідомлення теми тижня, а також дізналися, що означає жовтий колір. Разом з учителем Каптюх Т.В. учні передивилися відео «Жовта кольоротерапія». На уроці з малювання малювали нетрадиційним способом (долоньками) «Сонечок-смайликів», вирізали смайлик і писали на ньому побажання собі на весь день. У 3-а(ф) класі також відбулося відкриття кольорового тижня. Діти познайомились із запланованими заходами. На перервах, розділившись на групи, взяли участь у квесті «Інтерв’ю з працівниками школи», дізнавалися, чому вони обрали саме таку професію, чим подобається їм робота у школі. У групі продовженого дня з задоволенням відгадували «кольорові» загадки на різну тематику, підбираючи до відгадок малюнки.

Вівторок мав синє або блакитне забарвлення. Девіз дня: «Уважай, метикуй, відгадуй!» Блакитний колір асоціюється з водою та небом, вселяє в душу оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і негативні емоції. Блакитний – це порядок, дисципліна. За допомогою цього кольору можна запобігти конфліктним ситуаціям. Учимо позитивно мислити, мріяти, добиватись поставленої мети. Першокласники розпочали день із розповіді про воду. Діти малювали малюнки «Бережи воду», складали приклади та задачі й розгадували літературні ребуси. У 2-а(ф) класі дітям сподобалась бесіда та гра «Що буває синім?», під час якої вони із захопленням подорожували з крапелькою у світі води. Для формування уявлення – чому потрібно берегти воду, учні переглянули відео «Стани води». На уроці з трудового навчання другокласники вирізали крапельки та писали пам’ятку «Бережу воду!». Учні 3-а(ф) класу підготували виставку поробок «Аплікація з геометричних фігур», провели цікаву інтерактивну гру «Слабка ланка», в якій продемонстрували знання з математики, кмітливість, інтелект і винахідливість. Підсумком дня було створення стіннівки «Математика – цариця наук».

Середа – «Червоний» день, був присвячений безпеці життєдіяльності. Девіз дня: «У здоровому тілі – здоровий дух!» Червоний колір – це колір життя, колір гідності, лідерства, потреба активно діяти й домагатися успіху; пристрасть, прагнення підкорювати, керувати й бути на першому місці. У 1-а(ф) класі діти малювали малюнки «Я дбаю про своє здоров’я», також відбулася гра «Хто швидше збере». У 2-а(ф) класі діти прослухали інформацію про червоний колір, передивилися відео «Червона кольоротерапія» та зіграли в гру «День Чарівних компліментів». Діти вирізали червоні серця, писали на них компліменти й обмінювалися ними. Учні 3-а(ф) класу розпочали день із музичного флешмобу – фіззарядки. Протягом дня переглянули відеоролик «Корисні смаколики», мультфільм «Мийдодір», створили стіннівку «Квітка здоров’я»

Четвер був зеленим. Девіз дня: «Люби, бережи, охороняй!» Зелений – колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть у землю, а листям тягнуться до неба. Небо і земля мають цілющу силу. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це – надія, безпека, розквіт, юність, спокій. Короткою О.О. у 1-аф класі проведено відеоперегляд «Мій дім – Земля» та виконано творче завдання «Малюємо дерева». Вихователем ГПД Сельською А.А. проведено подорож до країни богині Флори, під час якої діти повторили будову квітки. У 2-аф класі діти прослухали інформацію про зелений колір, передивилися відео «Зелена кольоротерапія», вирізали листочки та писали на них побажання до «Друга природи»; із зацікавленістю допомагали вчителю збирати і складати альбом «Бережи свою Землю!». Потім другокласники малювали в парах нетрадиційним малюванням (пальчиками) «Дерево майбутнього». А закріпили знання практикою: посадили разом з учителем квіти у квітнику! «Зелений» день у 3-а(ф) класі минув дуже насичено. Діти розширювали знання про екологічне становище рідного краю, взяли участь в екологічному КВК, проведеному спільно з учнями 9-аф класу, організували фотовиставку «Мої домашні улюбленці». До участі в «зеленому» дні предметного тижня були залучені батьки 3-а(ф) класу. Вони придбали розсаду квітів, які на пришкільній клумбі висадили учні.

Пятниця була різнокольорова. Девіз дня: «Думай! Пробуй! Твори!» У 1-а(ф) класі проведено виставку поробок із паперу «Весна-красна». Діти виконали аплікацію «Чарівні квіти». Каптюх Т.В. разом із учнями 2-а(ф) класу пригадували, з яких кольорів складається веселка, переглянули навчальний мультик «Чому буває веселка?» Потім разом з учителем діти виготовили з паперу: дівчата – «Квітку-семицвітик», хлопці – «Різнокольорових метеликів». У 3-а(ф) класі цей день був присвячений творчості дітей. Учні організували виставку поробок «Прийшла весна-красна», виготовили закладки для підручників спільно з учнями 1-а(ф) класу, підвели підсумок роботи на тижні. Найактивніші учасники одержали смачні призи. Виставки творчих робіт дуже сподобалася не тільки дітям, а і їхнім батькам. Діти радісно й захоплено згадували «кольоровий тиждень»!!! Підведення підсумків тижня відбувалося в 1–3 класах філії № 3 у класах по-різному. Нагородження найкращих учасників заплановано на травень на підсумковій лінійці.

 

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 661
Перегляди статей 1109584
Щоб переварити знання, треба поглинати їх з апетитом. А. Франс

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com