06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Розпочався екологічний марафон

Щоквітня в школі проходять заходи екологічного марафону під час якого учні та працівники усіх підрозділів разом з батьками беруть участь в різноманітних тематичних заходах. На минулому тижні на філії № 3 було розпочато традиційні весняні толоки. Учні середньої ланки разом із учителем трудового навчання Зінченко А.В. та вчителем  екології Кожокар Л.Д. окопували дерева та кущі, наводили лад на клумбах, прибирали шкільне подвір’я та прилеглу територію, впорядкували спортивний майданчик, доріжки. Серед учасників толоки панував гарний настрій, адже діти дуже люблять заходи, під час яких вони можуть проявити себе з іншої сторонни та досхочу поспілкуватися із однокласниками та своїми вчителями.

Вчителі початкової ланки, під час «зеленого» дня Кольорового тижня, провели з учнями різноманітні екологічні конкурси. Второкласники разом із Каптюх Т.В. передивилися відео - «зелена кольоротерапія», вирізали листочки та писали на них побажання до «Друга Природи»; складати альбом «Бережи свою Землю!», малювали в парах пальчиками «Дерево майбутнього».

Учні 1 класу малювали природу та  стали учасниками подорожі до країни богині Флори разом  з педагогами Короткою О.О. та Сельською А.А.

Учениці 9-аф класу Мирошниченко Ганна та Прудченко Вікторія підготували та провели екологічну  вікторину для учнів 3 класу. Учні 3 класу (класний керівник Мозгіна Н.Є.) продемонстрували гарні знання екології рідного краю.

Екологічний марафон триває.

Навчання - світло, а не навчання - вдосвіта й на роботу.