03.04 - ​Ігнатову Надію Сергіївну

23.04 - Малишенко Світлану Анаталіївну

25.04 - Дорошенко Ірину Володимирівну

30.04 - Міщенко Олену Миколаївну

Канікули у Львові: всього 3 дні, а вражень – море!

Учні філії № 3 подорожують Україною, вивчаючи рідну країну, її історію, традиції та культуру через особисті враження. На весняних канікулах учні разом з класним керівником 9аф класу Гриценко О.В.  відвідали чарівне  місто Львів. У перший день на них чекала оглядова екскурсія центральною частиною міста: Латинська катедра – каплиця Боїмів – Єврейський квартал – Дім легенд – міський Арсенал – Львівський трамвайчик. Дуже сподобався учням музей скла та Ратуша, з  оглядового майданчику якої відкривається незабутня панорама Львова. Потім учні продовжили оглядову екскурсію та відвідали наступні обєкти: Вірменська церква, Домініканський собор, Аптека-музей «Під Чорним Орлом», Королівська кам’яниця-копальня кави, пл. Ринок.

На 2 день наших учнів  знову чекала дуже насичена програма: ДЕПО, собор св. Юра, Політехнічний університет, будинок органної музики. Важливим об’єктом стала  «Тюрма на Лонцького» - національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів. Потім екскурсанти пройшли маршрутом: Проспект Свободи, пам’ятник Т. Шевченку, готель «Жорж», пам’ятник королю Данилу,  об’єкт «Інтерактивна аптека». Для любителів футболу подарунком стали відвідини стадіону «Арена Львів».   Екскурсанти  побачили ігрову зону, конференц-зал, роздягальні футболістів, лави запасних, медіа-трибуни, VIP-зону (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону. Хлопці та дівчата посиділи на місцях відомих футболістів. «Арена Львів» вражає!

На третій день учнів чекав майстер-клас з виливання шоколадки з левом. Цей  майстер-клас проходив у Художній галереї «Равлик». Леви - символ, дух та міць Львова. Вони скрізь: у скверах поміж деревами, дрімають обабіч вулиць, посміхаються з фасадів будинків. Їх тут тисячі! Якщо точніше – понад 4000! Вони всі різні! Після цього майстер-класу кожен з учасників мав свого лева, вилитого з шоколаду, бо його форму  обирали самостійно, за своїм бажанням.

Львів... Сюди хочеться повертатися знову і знову. Слухати український колорит вуличних музикантів, вдихати аромат щойно запареної кави, неквапливо гуляти старим містом…

P.S. Cніданки та обіди були дуже смачні! «Екотель» - чудовий хостел! Рекомендуємо! Життя без подорожей, це не життя! Подорожуйте!

Розумні люди вчаться для того, щоб знати, нікчемні - для того, щоб їх знали. Східне вислів