15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Великі перемоги малого тенусу

З метою популяризації здорового способу життя, створення умов для занять фізичною культурою та спортом у рамках програми участі Запорізького НВК №19 у Національному конкурсному проекті "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" для учнів філії № 3 18 березня 2019 року було проведно змагання з малого тенісу. До участі в змаганнях весняного турніру з настільного тенісу допускалися кращі гравці 6-9 класів. Змагання проводилися у двох категоріях серед юнаків та дівчат.

За підсумками змагань вчителем фізичної культури Почерняєвим Д.В. було визначено переможців. Так у особистому заліку серед юнаків  І місце зайняв – Борисенко Максим з 9 класу, ІІ місце виборов Хомич Дмитро з 8 класу, ІІІ місце - Ткаченко Руслан з 6 класу. Серед дівчат кращою стала Кромченко Віола з 6 класу, на II місці - Уткіна Катерина з 8 класу, третя – Темченко Юліанна з 9 класу. Вітаємо переможців!