03.04 - ​Ігнатову Надію Сергіївну

25.04 - Дорошенко Ірину Володимирівну

30.04 - Міщенко Олену Миколаївну

Тиждень української мови завершено

У рамках Тижня української мови та літератури на філії № 3 11 – 15 березня 2019 року  було проведено тематичні заходи, складовою частиною яких стало відзначення річниці від дня народження Т.Г.Шевченко. Вчителем української мови Ігнатовою Н.С. було проведено Конкурс знавців української мови для учнів 6–7 класів. Гра складалася з розминки, конкурсів  шифрувальників, римувальників,  «Хто більше»  та  капітанів. Уболівальники також брали активну участь: читали напам’ять вірші, скоромовки, прислів’я й приказки. Переможцем стала команда 6-Аф класу.

14 березня для учнів 6-9 класів відбувся мовознавчий квест «Бережи, шануй, плекай». Команди кожного класу проходили чотири точки-перешкоди: «Народ скаже, як зав’яже» (фразеологізми),  «Перевертень» (підібрати антоніми), «Подаруй комплімент» (прикметник) та «Розумне перо». Місця розподілилися наступним чином:

І місце 9-Аф клас

ІІ місце 8-Аф клас

ІІІ місце 7-Аф клас

ІV місце 6-Аф клас.

Вчителем 3-аф класу Мозгіною Н.Є. організовано виховну годину, під час якої учні  переглянули презентацію про вірші Шевченко для дітей, проведено конкурс на кращого читця поезії та конкурс дитячих малюнків до творів Т.Шевченко. Вчитель 2-аф класу Каптюх Т.В. разом із учнями малювали ілюстрації до відомих віршів Т.Шевченко, розповідала про нелегку долю поета. Учні 1-аф класу під керівництвом Короткої О.О. читали вірші, малювали та переглянули навчальні відео.

13 березня вчителі з предметів провели марафон уроків, присвячених Т.Г.Шевченко. Вчитель мистецтва Лещенко А.М. розповіла дітям про те, що великий поет був, насамперед, художником та академіком гравюри. Вчитель історії Старова І.В. провела для  8 класу тематичний  урок «Міфи навколо постаті Шевченко». Вчитель англійської мови Гриценко О.В. провела урок «Пам’ятники  Т.Шевченко в англомовних країнах світу». Учні 6-9 класів створили колажі «Наш Шевченко».

Вперше в історії школи було організовано лотерею. Кожен бажаючий міг прочитати вірш Т.Шевченка або намалювати малюнок та отримати номерок для участі в розіграші.

На великій перерві для усіх учасників лотереї учні 9 класу Мирошниченко Ганна, Темченко Юліанна та Мозолевський Денис провели розіграш та роздали переможцям солодкі призи. Завершенням свята стало виконання пісні на вірші Шевченко Т.Г.

15 березня вчитель української мови Ігнатова Н.С. провела для колег відкритий урок української літератури в 9-аф класі «Поема Т.Шевченко «Кавказ».

Освіта розуму не додає. А. Солженіцин