08.05 - Старову Ірину Вікторівну

29.05 - Мандзій Надію Федорівну

29.05 - Бугарь Інну Анатоліївну

Свято жіночності та краси на філії № 3

Весна не забарилась і прийшла до нас у заклад з весняними квітами, посмішками, теплими привітаннями… Прийшла з першим весняним святом – 8 Березня.

Усі вихованці та учні філії № 3 із трепетом готувались до святкових концертів, присвячених мамам та бабусям, вихователям та  вчителям, сестричкам та однокласницям.

У нашому закладі 6 березня відбувся святковий концерт для співробітниць філії № 3. У концерті взяли участь усі підрозділи філії. Від дошкільнят вихователь Грицаєнко Л.І. та хореограф Борисова С.В. подарували присутнім танок з рушниками. Учні 1 класу підготували хореографічні номери від усіх першокласників та виступ чарівної Будім Наталі. Другокласники завершали концерт веселим танцювальним номером. Третьокласники танцювали вальс та співали пісню про весну. Середня ланка підготувала  декілька виступів. Професіоналізмом вразив вокальний номер від учениці 9-а класу Балі Вероніки, яка виконала пісню «Весна» з репертуару Світлани Тарабарової. Учениці 6 класу Давиденко Аліка та 3 класу Демяненко Вікторія станцювали східний танок. Учень 6 класу Задауров Михайло виконав на гітарі композицію в стилі фламенко.

Сюрпризом для усіх присутніх стали пісні у виконанні вихователя ГПД Сельської Анастасії та лауреата Запорізьких вокальних конкурсів Данила Мезенова.

Концерт за участю вихованців та учнів філії № 3 подарував гостям позитивні емоції, посмішки та сльози радості. Усі учасники заходу були справжніми зірками на сцені. Особливі слова хочеться промовити про  ведучих, які відпрацювали концерт, показавши себе з найкращого боку. Це учень 8 класу Немчин Денис та учениця 9 класу Баля Вероніка.

Ще раз зі святом весни та любові, ніжності та краси усіх жінок ЗНВК № 19 вітає філія № 3 !!!

Крім вищої освіти треба мати хоча б середню сообразітельность.Н. Леонов