02.07 - Кокорину Елену Николаевну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Яскраві барви дня святого Валентина

14 лютого - це день, коли світ відзначає День Святого Валентина, або День всіх закоханих. День всіх закоханих - це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки.

Традицію святкувати день святого Валентина - покровителя всіх закоханих - Україна перейняла на Заході зовсім недавно. Тим часом мало хто знає, що мощі святого, на честь якого названий свято, зберігаються в греко-католицькому храмі Різдва Пресвятої Богородиці, розташованому в Самборі Львівської області. Священні останки зберігаються в Україні понад два століття.

До свята Валентина на філії № 3 було організовано різноманітні тематичні заходи. Вчителі та учні 9-а(ф) класу  допомагали дітям початкової школи виготовляти валентинки. Класний керівник 2-а(ф) класу Каптюх Т.В. розповіла дітям легенду про Валентина, організувала тематичні  ігри та маленький концерт. Потім учні та вчитель  поздоровляли вчителів та співробітників.

З учнями 3-аф класу ( класний керівник Мозгіна Н.Є.) дев’ятикласниці Баля Вероніка та Мирошниченко Ганна виготовляли поздоровлення для близьких та друзів.

Кульмінацією святкування стало проведення квесту для учнів 6-9 класів. Від класу брала участь команда з трьох пар. Команда проходила маршрут по 4 станціям: «комплименти», «валентинка на скору руку», «музична» та «несподіванка». Перемогу здобули команди 8 та 9 класів, які отримали солодкий приз та можливість відвідати справжню квест-кімнату зі знижкою.

Освіта є те, що залишається після того, коли забувається все, чому нас вчили. А. Ейнштейн