04.02 - Болкову Зінаїду Василівну

18.02 - Тандуру Ганну Олександрівну

21.02 - Бей Володимира Івановича

Підсумки тижня інформатики в ЗНВК № 19

Інформатика- це двигун для тих, хто йде вперед.

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього кругозору, пробудження в учнів інтересу до інформатики в ЗНВК № 19 з 28 січня по 1 лютого 2019 року пройшов Тиждень інформатики (вчителі – Остапко Я.В, Оболенцева А.І, Безух Є.А), під час якого було проведено багато цікавих заходів, а саме: конкурс поробок з CD-дисків (2-6 кл.), конкурс «Придумай назву» (5-11 кл.), гра-подорож «Інформатика- країна пригод і несподіванок»(4 кл.), квест «Інфоманія» (6 клас),«Разом для найкращого Інтернету!»(8,10 кл.), конкурс знавців інформаційних технологій ( 10, 11 класи).

Цікавим для учнів виявився конкурс поробок із CD-дисків. На конкурс було представлено більше 40 робіт, виготовлених з використанням різних технік. Найактивнішу участь прийняли учні 4-б і 5-А класів.

Для учнів 4 класів було проведено урок-подорож «Інформатика- країна пригод і несподіванок» в якому учні відвідали різні зупинки: «Клавіатурна», «Текстова», «Графічна», «Кросвордна», «Логічна». Перемогу в цій грі здобули: Зеленюк Ангеліна і Балик Олександра(4-А кл.), Дзюба Олександра і Грекало Марія(4-Б кл.), Кобріна Кіра, Чернецька Вікторія, Білокобильська Анастасія і Артеменко Аліса(4-В кл.)

Команда 6-А класу прийняла участь в квесті «Інфоманія», де за допомогою різнопланових завдань встановили міжпредметні зв’язки між інформатикою та  іншими предметами (англійська, музика, українська мова, математика, малювання).

В тижні інформатики прийняли участь учні 2-11 класів. Всі переможці конкурсів народжені грамотами і заохочені оцінками.

Дякую всім за чудову роботу і вітаю переможців!

Вчитель інформатики – Остапко Я.В

Освічена людина тим і відрізняється від неосвіченого, що продовжує вважати свою освіту незакінченою. До Симонов