04.02 - Болкову Зінаїду Василівну

18.02 - Тандуру Ганну Олександрівну

21.02 - Бей Володимира Івановича

Урок патріотичного виховання «Козак - воїн – захисник» відбувся на філії № 3

22 січня 2019 року до 100 річниці  Дня Соборності України для учнів середньої ланки філії № 3 відбувся урок патріотичного виховання «Козак - воїн – захисник». Урок проводився з метою військово–патріотичного виховання, пропаганди здорового способу життя та занять національними видами спорту дітей та молоді.

Організаторами заходу виступили  ДЮСШ "Спас", ГО "Юнацький корпус Запоріжжя", ГО "Козацький спортивний центр "Спас Яр".  Ініціативу цих організацій  підтримали в Територіальному відділі освіти Шевченківського району. Авторами проекту стали: учасник бойових дій, керівник «Козацького спортивного центру «Спас – ЯР», інструктор–викладач з козацького бойового мистецтва «Спас» Преображенцев Михайло Юрійович; тренер–викладач ДЮСШ «СПАС» Літава Жаклін Борисівна).

Учні 6-7 класів відповідали  на питання з  історії козацтва, переглянули документальні фільми про навчання сучасних нащадків козаків. Гості продемонстрували історичну козацьку зброю та побачили форму сучасних збройних сил України. Наприкінці зустрічі учнів ознайомили  із навчальними закладами, які навчають військовим спеціальностям.

Нам легше придбати лоск всезнання, ніж ґрунтовно опанувати невеликим числом знань. Л. Вовенарг