05.03 - Андрійчішену Ольгу Володимирівну

22.03 - Міщенко Катерину Миколаївну

24.03 - Хачікян Беллу Самвелівну

31.03 - Остапко Яну Вікторівну

20-21 грудня на філії № 3 відбулися новорічні ранки та вечори для учнів 1-9 класів

Традиційно масовими і активними були заходи в початковій школі. Учні 1 класу обрали темою свята трансляцію «Запорізького новорічного телеканалу «Культура». Класний керівник Коротка О.О. впродовж із асистентом вчителя Каптюх Т.В. та вихователем ГПД Сельською А.А. протягом місяця готували дітей до свята.  Вели свято педагоги разом з маленькими ведучими. Учні танцювали, декламували вірші, грали. Для дівчаток були обрані  образи ляльок, а для хлопців - супергероїв. Глядачами стали батьки та учні початкової ланки

Учні 2-3 класів  запросили на свято Діда Мороза та Снігуроньку. Вони привітали зимових іменинників, гралися разом із батьками, танцювали та співали. Гарна конкурсна програма з аніматорами залучила до дійства більшість присутніх.

Новорічні вечори для основної школи готували учні спільно з класними керівниками. Учні 6 класу під керівництвом Кожокар Л.Д. підготували новорічну казку  на новий лад.  Традиційні Дід Мороз та Снігуронька, Морозко, Кащей та Царевич поруч із звичайною сучасною родиною викликали у присутніх справжній коктейль емоцій. У 8-9 класах пройшла Новорічна конкурсна розважальна программа, яку підготували класні керівники Гриценко О.В. та Гатіч К.М. Веселі конкурси не залишили  байдужими більшість школярів.

У 7 класі учні разом із класним керівником Тарасенко І.В. підготували казку. Головними героями були баба Яга, Стиліст, Лісовик, Кікімора, Блондинка, Дід Мороз та Снігуронька. За сюжетом Баба Яга забажала перетворитися в красуню, але Стиліста забрала Баба Яга до себе у хатинку, тому всі герої залишилися без завершеного образу. Пригоди головних героїв вийшли дуже захопливими.

Учні 3 класу  відвідали виставу Запорізької обласної філармонії  «Хрюшталева туфелька».  Зла морська чаклунка Урсула подарувала  принцесі чарівні туфельки, які перетворили її на свинку. Рятувальниками принцеси стали Джин, Кіт в чоботях, Рапунцель, та Шрек, а Дід Мороз зняв з принцеси закляття. Присутні танцювали та співали разом із героями.

Відкриття приходять лише до тих, хто підготовлений до їх розуміння. Л. Пастер