03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Калейдоскоп Новорічних свят порадував учнів школи

Новорічні свята - це завжди очікування якогось  дива як для дорослих, так і для дітей. Цікавих вражень, виконання бажань та багато подарунків ми чекаємо від цього свята.

Напередодні Дня  Святого Миколая в ЗНВК№19 розпочалася низка заходів до Дня Святого Миколая та Нового року. До цих свят активно та творчо працювала Майстерня Діда Мороза, перетворюючи школу на зимову казку.

Першими відкрили калейдоскоп святкових зустрічей учні  початкової  школи. У чарівний світ казки їх запросили юні та талановиті актори центру дитячої творчості Шевченківського району. Діти спостерігали за пригодами казкових героїв, активно гралися та танцювали. Сюрпризним моментом була поява символу наступного року, який побажав учням в Новому році бути здоровими, уважними, розумними та слухняними.

Наступного дня до школи завітали Св. Миколай і  ангели. Їх поява була для  дітлахів справжньою казковою несподіванкою . Вони пригощали дітей солодощами, роздавали подаруночки. Ця зустріч була  справжнім дивом для дітвори.

Учні 5-7 класів самі створювали казку на шкільній сцені. Разом з Червоною шапочкою, модницею б. Ягою, царівною Несміяною глядачі мандрували старими казками на новий лад.

Свято в 6-А класі
Свято в 5-А класі

Завершився святковий калейдоскоп запальним новорічним КВК «Новий рік must go on» на паралелі 9-11 кл.

4 команди « Імбирні пряники», «Сніжинки»,  «Jungle Bells»,  «Super Stars» продемонстрували високий рівень гумору, креативу, акторської майстерності. В залі не залишилося байдужих , похмурих облич. Кульмінацією свята стала запальна новорічна дискотека біля головної шкільної ялинки.

Адміністрація , педагогічний колектив, батьківська громадськість висловлює щиру  подяку депутату обласної ради Нагих К.В., помічнику депутата Жигуліну В.О. та керівництву  державного підприємства   Запорізького державного авіаційного    ремонтного заводу «Міг-ремонт» за спонсорську допомогу в організації та проведенні новорічних свят для учнів основної школи ЗНВК №19.

Неуки подібні Бубнов: вони виробляють великий шум завдяки своїй порожнечі. О.Н. Бетлінгк