02.01 - Зінченка Анатолія Васильовича

26.01 - Єременко Валентину Володимирівну

30.01 - Параскевич Олену Володимирівну

Перлини творчості

На початку грудня в ЗНВК № 19 відбулася персональна виставка творчих робіт учениці 7-Б класу Олександри Дробожан.

Зі слів Олександри, малювати вона почала з 3-х рочків. Батьки помітили здібності доньки та всіляко сприяли їх розвитку. Саша почала займатися в художньому гуртку «Райдуга» під керівництвом улюбленого педагога  Ольги Миколаївни. Зараз Олександра відточує майстерність в Запорізькій дитячій художній школі. Тричі на тиждень дівчина відвідує уроки  педагога Звєрєва Олександра Вікторовича.

Улюбленою технікою Олександри є графіка. Як пояснює сама Саша, за допомогою саме такої техніки можна краще передати художній задум, промалювати деталі. А також в творчому арсеналі юної художниці є й живописні роботи.

Жанрова палітра  різноманітна. Дівчина створює образи тварин. Треба сказати, що вона любить їх, тому що вдома живе її пухнастий улюбленець пекінес Барки, який теж має свій портрет, виконаний у техніки мозаїки. Також Олександра малює натюрморти. Їй подобається створювати композиції з різноманітних предметів, фруктів, квітів тощо.

Саша разом із батьками відвідує художні виставки, які проходять в Запоріжжі.

Цікаві роботи для експонування  надав учень 9-Б класу Полянський Микита. Він захоплюється паперопластикою  (ори гамі). Виготовлення таких робіт потребує великого натхнення, терпіння, прагнення досконалості. Микита працює з великими модулями, тому його роботи крупні за розміром. Микита поєднує творчість із захопленням технікою. Мабуть звідси тяга до геометричних форм, які складаються в образи прекрасного лебедя, грайливого зайчика, витонченої вази. Мама Микити говорить, що він є турботливим сином,  її опорою в житті, тому вона докладає зусиль, щоб усіляко сприяти розвитку творчих здібностей сина.

Ще одна здібна учениця 9-Б класу Каменецька Богдана нарешті наважилася продемонструвати свої  творчі роботи. Богдана малює гуашшю натюрморти, пейзажі, абстрактні композиції. Дівчина через колір передає своє бачення світу, погляд на життя, власні почуття. Малює Богдана з дитинства. Важливим фактором в своїх роботах вважає гру фарб, їх поєднання та плавні переходи кольору.

Бажаємо нашім юним митцям творчого натхнення, постійного розвитку та цілеспрямованого шляху до успіху!

Велик