gototop

Вітаємо з Днем Народження!

03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Перлини творчості

      На початку грудня в ЗНВК № 19 відбулася персональна виставка творчих робіт учениці 7-Б класу Олександри Дробожан.

      Зі слів Олександри, малювати вона почала з 3-х рочків. Батьки помітили здібності доньки та всіляко сприяли їх розвитку. Саша почала займатися в художньому гуртку «Райдуга» під керівництвом улюбленого педагога  Ольги Миколаївни. Зараз Олександра відточує майстерність в Запорізькій дитячій художній школі. Тричі на тиждень дівчина відвідує уроки  педагога Звєрєва Олександра Вікторовича.

          Улюбленою технікою Олександри є графіка. Як пояснює сама Саша, за допомогою саме такої техніки можна краще передати художній задум, промалювати деталі. А також в творчому арсеналі юної художниці є й живописні роботи.

             Жанрова палітра  різноманітна. Дівчина створює образи тварин. Треба сказати, що вона любить їх, тому що вдома живе її пухнастий улюбленець пекінес Барки, який теж має свій портрет, виконаний у техніки мозаїки. Також Олександра малює натюрморти. Їй подобається створювати композиції з різноманітних предметів, фруктів, квітів тощо.

          Саша разом із батьками відвідує художні виставки, які проходять в Запоріжжі.

         Цікаві роботи для експонування  надав учень 9-Б класу Полянський Микита. Він захоплюється паперопластикою  (ори гамі). Виготовлення таких робіт потребує великого натхнення, терпіння, прагнення досконалості. Микита працює з великими модулями, тому його роботи крупні за розміром. Микита поєднує творчість із захопленням технікою. Мабуть звідси тяга до геометричних форм, які складаються в образи прекрасного лебедя, грайливого зайчика, витонченої вази. Мама Микити говорить, що він є турботливим сином,  її опорою в житті, тому вона докладає зусиль, щоб усіляко сприяти розвитку творчих здібностей сина.

       Ще одна здібна учениця 9-Б класу Каменецька Богдана нарешті наважилася продемонструвати свої  творчі роботи. Богдана малює гуашшю натюрморти, пейзажі, абстрактні композиції. Дівчина через колір передає своє бачення світу, погляд на життя, власні почуття. Малює Богдана з дитинства. Важливим фактором в своїх роботах вважає гру фарб, їх поєднання та плавні переходи кольору.

               Бажаємо нашім юним митцям творчого натхнення, постійного розвитку та цілеспрямованого шляху до успіху!

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 650
Перегляди статей 1098888
Освіта розуму не додає. А. Солженіцин

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com