03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Запрошують музеї Запоріжжя

30 листопада  на філії № 3 відбувся традиційний День музеїв. Під час заходу учні 6-9 класів наприкінці навчального дня відправилися до обраного музею на екскурсію. Під час екскурсій виконується план навчальної практики, проводяться тематичні заходи з виховної роботи.

Учні 8-аф та 9-аф класу відвідали медичний музей Запорізького державного медичного університету. В музеї представлені унікальні експонати, які дозволяють більш глибоко ознайомитись з побудовою тіла людини, її внутрішніх органів, простежити стадії розвитку людського ембріона. Також в експозиції можна побачити  справжню єгипетську мумію. Найкорисніші в виховному сенсі експонати це ті, які демонструють вплив шкідливих звичок на організм людини.

Учні 6-аф класу з класним керівником Кожокар Л.Д. відвідали музей техніки Богуслаєва. На двох поверхах будівлі в просторих залах розташувалися експозиції різної техніки. На першому поверсі музею розміщується експозиція, присвячена історії Запорізького моторобудівного заводу. На другому поверсі музею розмістилася колекція мотоциклів іноземного та вітчизняного виробництва від 30-х до 80-х років минулого століття. На території музею виставлено техніку часів Другої Світової війни.

Учні 7-аф класу з класним керівником Тарасенко І.В. відвідали планетарій, який міститься у приміщенні Запорізького міського палацу дитячої та юнацької творчості біля Дніпрогесу. Кошти на його реконструкцію було виділено минулого року, а  в цьому році він вже приймає відвідувачів. Під час екскурсії учнів знайомлять з основами астрономічних знань. За допомогою сучасного проектора діти подорожують Всесвітом.

Неробство і байдикування шукають порочності і тягнуть її за собою ... Гіппократ