02.01 - Зінченка Анатолія Васильовича

26.01 - Єременко Валентину Володимирівну

30.01 - Параскевич Олену Володимирівну

Нагороджуємо найкращих !

Підсумкові свята відбулися  7 грудня на філії № 3. Учні початкової ланки згадували цікаві події, які були в житті школи у 1 семестрі 2018-2019 н.р., а їх виявилось чимало. Особливо запам’яталися заходи до Дня української мови: Казкова толока, фейс-арт та екскурсія до дитячої бібліотеки. Учні 3 класу встигли відвідати з екскурсією острів Хортиця. Усі класи у жовтні разом із батьками взяли участь у благодійному Покровському ярмарку. Протягом семестру до учнів 1-3 класів приходили старшокласники з майстер-класами.

29 листопада на День Дублера уроки в початковій ланці проводили учні старших класів. У 1 семестрі діти взяли участь в інтелектуальних конкурсах «Бобер» «Кенгуру» та «Колосок». Для 1-3 класів у листопаді було проведено день толерантності, виховні години до Дня Захисника Вітчизни, пам’яті жертв Голодоморів. 6 грудня відбулися «Козацькі розваги» для 2 та 3 класів, присвячені Дню збройних сил України. 7 грудня на підсумковій лінійці  учнів 2 класу приймали до громадян Республіки мрія. На святі були присутні депутати Парламенту філії № 3 та віце-президент Республіки Мрія Ланкіна Дарина, які пов’язали галстуки новим громадянам. Нове місто отримало цікаву назву «БЕМС» (бойові, енергійні, молоді, симпатичні).

Фото 1-5, рисунок

Учні середньої ланки на своєму святі отримали грамоти за активну участь в різноманітних сферах шкільного життя. Відзначено ученицю 9-аф класу Мирошниченко Анну, яка виборола 3 місце у районній олімпіаді з англійської мови та вийшла на 2 етап американської Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX). Учениця 8-аф класу Уткіна Катерина зайняла 6 місце на олімпіаді з хімії та стала учасником наукової екологічної конференції «Інноваційні шляхи розвитку екологічної освіти», яка відбулася у приміщенні Позашкільного навчального закладу «Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад» ЗМР ЗО. Найбільш активні учасники роботи дитячого активу Республіки Мрія отримали грамоти за участь в роботі учнівського самоврядування. Це депутати Парламенту філії № 3 та особисто віце-президент Республіки Мрія учениця 8-аф класу Ланкіна Дарина. Нагороджено учасників шкільних свят та учнів, які взяли участь у творчих конкурсах. За результатами опитування вчителів визначено найкращий у навчанні клас – їм став 8-аф під керівництвом Гатіч К.М. За дисципліною кращими стали учні 7-аф класу (класний керівник Тарасенко І.В.). Протягом семестру 6-9 класи змагалися між собою за звання кращого міста Республіки Мрія на філії № 3. У 1 семестрі на 1 місце вийшло місто «Ексклюзив» (9-аф клас), на 2 позиції – громадяни міста «220 вольт- некст» з 6-аф класу, на 3 – громадяни міста «Орео» 8-аф класу. На лінійці отримали грамоти команди, які брали участь у футбольному турнірі та шкільному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Кращі юні журналісти проекту «вісник Мрії - новий формат» теж отримали грамоти від адміністрації. На кінець 1 семестру на 1 місті газета 9-аф класу, на другому – 6-аф клас, на третьому – 7-аф клас.

Лінь - найглибша причина меланхолії; ліки від неї - праця, хоча б і непродуктивну. Божественний Сократ сказав: "Краще працювати без певної мети, ніж нічого не робити". Р.Бертон