03.04 - ​Ігнатову Надію Сергіївну

25.04 - Дорошенко Ірину Володимирівну

30.04 - Міщенко Олену Миколаївну

Коли учні – вчителі !

Ні для кого вже не є секретом, що в нашій школі на філії № 3 щороку проводиться День дублера. Зазвичай, він випадає на кінець листопада, коли проходять заходи Декади учнівського самоврядування. Як учні, так і вчителі з нетерпінням чекають цього досить цікавого моменту, коли молодше покоління задовольнить власний інтерес до професії учителя, спробує себе в ролі педагога. Напередодні Дня дублера  «майбутні вчителі», під керівництвом вчителів з предметів, ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні були дати учням.  Діти самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікаві факти, презентації та відеоматеріали.

Учні старших класів проводили уроки у власних класах, або молодших.    Звичайно, усі хвилювалися, але усі учні школи залишилися задоволеними роботою «учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання. А справжні учителі в цей день мали нагоду згадати дитинство і пересісти за парти. Уроки вчителям сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче, можна було трішки розслабитися, отримати нові враження, побачити з іншого боку власних учнів, які вклали в свої уроки не тільки набуті знання, але й частку душі. Не в усіх спроба бути вчителем була вдалою, але більшість впоралась із завданням на високому рівні.

Наприклад учениця 9-аф класу Прудченко Вікторія провела урок українського читання у 3-аф класі за темою "А. М'ястківський "Випав сніг", В.Сухомлинський "Як синичка будить мене".  Дев'ятикласниця підготувала цікавий матеріал до уроку: картинки природи взимку, відеоролик про дітей, які підгодовують пташок, а саме про синичку, яка полюбляє ласувати салом. З учнями старшокласниця мала хороший контакт, зуміла зацікавити їх, утримувала увагу на протязі уроку, показала приклад спілкування українською мовою, правильного виразного читання.

Учениця 7-аф класу Ланіна Віра  провела урок з розвитку українського мовлення, разом з третьокласниками склала розповідь за малюнком та опорними словами з теми "Родина увечері вдома". «Вчителька» мала  з учнями контакт з перших хвилин уроку, вчила дітей давати повні та правильні відповіді на запитання, правильно вимовляти слова, слідкувала за тим, як діти записували свої відповіді, допомагала попереджувати  помилки. Учні з задоволенням виконували вправи веселої музичної фізхвилинки, працювали на уроці з задоволенням.

На уроці фізкультури у 3-аф класі було весело та цікаво. "Вчителі" Костиря Ярослав та Остріжний Володимир з 7-аф класу підібрали цікаві фізичні вправи та спортивні ігри, які діти виконували охоче і старанно. Третьокласникам сподобалось, що старшокласники допомагали виконувати вправи, грали разом з ними, були справедливими суддями в грі.

Учениця 9-аф класу Мирошниченко Анна провела у 6-аф класі урок англійської мови. Анна у цьому році завоювала 3 місце на районній олімпіаді з англійської мови та пройшла до 2 етапу Програми майбутніх лідерів (FLEX) це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, тому вміло працювала з учнями, демонструючи неабиякі знання з предмету.

В цікавій формі було проведено урок історії України у 8 класі. Учні Немчин Денис та Павелко Родіон підготували вікторину з історії козацтва в 15-16 сторіччях. Три команди змагалися у конкурсах «вгадай термін з історії козацтва», «виступ кошового», «відповідай вірно», «намалюй схему» та інших. Гра пройшла весело та з користю для всіх присутніх, оцінки за роботу отримали найбільш активні учасники уроку.

Дуже складно було проводити уроки хімії, але учнів 9-аф класу Баля Вероніка та 8-аф класу Самойличенко Данило впоралися із цим завданням, за визначенням вчителя Кожокар Л.Д., на відмінно! Навіть нескладні опити були продемонстровані дітям, що підвищувало цікавість до предмету.

У проведенні уроків взяли участь не тільки учні, які гарно навчаються, а й усі бажаючі. Можливо, це спонукає їх по-іншому побачити себе у школі, та покращити власні зусилля у навчанні.

Немає нічого більш нестерпного, ніж неробство. Ч. Дарвін