10.12 - Мацакову Олену Василівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Участь в науковій конференції

Представники школи 29 листопада 2018 року взяли участь у науковій екологічній конференції «Інноваційні шляхи розвитку екологічної освіти», яка відбулася у приміщенні Позашкільного навчального закладу «Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад» ЗМР ЗО. Вчитель хімії та біології Кожокар Лілія Дмитрівна виступила з доповіддю «Досвід проведення акції «Заборонимо свинець у фарбах!» до Міжнародного тижня з профілактики отруєння свинцем» на секції № 6 (« Культурно-просвітницькі заходи екологічного змісту та їх вплив на формування екологічної свідомості молоді»).

Учениця 8-аф класу Уткіна Катерина,  на секції № 2 «Людина і природа. Перспективи співіснування», презентувала матеріал з теми: «Свинець у фарбах -  небезпека для здоров’я і навколишнього середовища».

Зусилля представників Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 були відзначені грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області. В подарунок усі учасники отримали книжку краєзнавців  В.Шелегеди та О.Шелегеди «Книга природи острова Хортиця. Знайомі незнайомці».

Справжнє освіту видобувається тільки шляхом самоосвіти. Н.А. Рубакин

тел. 721-42-68