05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

Виставка художніх талантів

Виставка юних майстрів художньої творчості  пройшла на філії № 3. Вона стала завершенням тижня образотворчого мистецтва та можливістю талановитим учням продемонструвати свої роботи. На виставці учні представили малюнки та творчі роботи у різних жанрах та техніках. Усі роботи індивідуальні та унікальні, ввібрали в себе невичерпну фантазію дітей-художників. Окремі учні займаються в художніх студіях, але є такі, що ніколи не вчилися малювати, або робити іграшки.

Першокласниці Мордвінова Дар'я та Сурмінова Дар'я виставили малюнки, виконані гуашшю, олівцями, олією. Кузичева Ангеліна з 3-аф класу принесла на виставку найбільше робіт. Учениця 9-аф класу Альохіна Дар'я вразила усіх відвідувачів портретними роботами олівцем. Її однокласниця Темченко Юліанна працює у різних техніках, наприклад малює за допомогою…кави! Учень 6-аф класу Миленький Дмитро малює автомобілі. Учениця 7-аф класу Пекульська Єва гарно малює та виготовляє іграшки. ЇЇ однокласник Фесенко Михайло робить з вовни маленьких героїв комп’ютерних ігор та мультфільмів.

Чітать- означає "брати в борг", а зробити на основі цього відкриття - значить "сплатити борг". Г. Ліхтенберг