02.07 - Кокорину Елену Николаевну

14.07 - Бей Юлию Владимировну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Відбулася екскурсія на телеканал Z для переможців Другого міського конкурсу відеороліків "З любов'ю до рідного краю"

Як же це все-таки чудово брати участь і перемагати в міських медіаконкурсах! Ще свіжі в пам'яті минулорічні враження від грандіозної церемонії нагородження переможців Другого міського конкурсу відеороліків "З любов'ю до рідного краю"! Але нагородження наших учнів продовжуються. Сьогодні саме для призерів цього значного в нашому місті конкурсного проекту відбулася екскурсія на телеканал Z. Редколегія газети "Кристал" продовжує ефективно працювати в рамках медіаосвітнього проекту "Вісник Мрії - Новий Формат" у нинішньому навчальному році, прагнуть дізнатися якомога більше про те, як створювати якісний контент. Тому так цікаво все було побачити та дізнатися від представників популярного в Запоріжжі телеканалу. Як підготувати матеріал, змонтувати, зібрати всі елементи для своєчасного виходу в етер. А спробувати себе в ролі телеведучої програми новин! Таке нашим дівчатам запам'ятається надовго. Готуємо телерепортаж про подію! Післязавтра запланована ще одна екскурсія для наших ефективних учасників, учнів Запорізького НВК №19 - тепер уже на телеканал ТВ-5 !!!
Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам сьогоднішнього заходу: Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, Шевченківському ТВО !!!
Дякуємо колективу ТВ "Z" за надзвичайно цікаву екскурсію! Детально будемо висвітлювати в новинах на Порталі шкільної преси і в наших відео-сюжетах на Ютубі! )

Більше фото за посиланням на Facebook

Знання деяких принципів легко компенсує незнання деяких фактів. К. Гельвецій