02.01 - Зінченка Анатолія Васильовича

26.01 - Єременко Валентину Володимирівну

30.01 - Параскевич Олену Володимирівну

Як бути першим – демонстрували на філії № 3

Перші учні Нової української школи приймали вітання із отриманням офіційного звання «першокласники». 10 жовтня цього року  прекрасна традиція нашої школи об’єднала в веселе коло найменших наших учнів, їх дорослих друзів: вчителів  та батьків. Цього дня на філії № 3 відбулося свято «Посвята в першокласники».

Загалом по школі було відкрито 5 перших класів, але саме на філії № 3 сьогодні створено усі умови для реалізації Концепції Нової української школи. У приміщенні зроблено ремонт, встановлено сучасні парти, техніку. Адаптивний вересень пройшов дуже швидко. Діти та класовод Коротка Олександра Олександрівна плідно працювали: проводили ранкові зустрічі та уроки, знайомилися один з одним та вчителями. Після уроків зміствоне дозвілля організовувала вихователь ГПД Сельська Анастасія Андріївна. Разом із учнями завжди працювала психолог та асистент вчителя Попова Тетяна Михайлівна.

Більше місяця діти готувалися до цієї незвичайної події, доводячи своїм навчанням, поведінкою і стараннями, що варті звання «Першокласник». Свято відбувалося в урочисто прикрашеній музичній  залі, де на першокласників вже чекали їх батьки та друзі. У гості до учнів завітали Буратино та Мальвіна, Математика та Буквар, Зошит та Лінійка.  Діти танцювали, співали, декламували вірші та дали обіцянку стати гідними звання перших учнів Нової української школи.

Бути людиною - значить не тільки мати знання, але і робити для майбутніх поколінь те, що передували робили для нас. Г.Ліхтенберг