05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

Покровський ярмарок пройшов на філії № 3

У цьому році 11 жовтня дошкільне відділення та школа проводили власні  святкові програми у музичній залі, яка просто не вмістила  усіх учасників, але торгівлю організували разом на подвірї школи. Програма середньої ланки складалася з пісень, танців, віршів та веселих сценок. Після святкової програми усі розпочали готуватися до ярмарку – виносили столи, розкладали смаколики.

На початку свята виступили представники усіх підрозділів – дошкільнята влаштували хоровод, учні початкової ланки танцювали, а учні 9 класу співали. Закликали гостей до свята неймовірно гарні  ведучі – вихователі Дзюба О.В. та Коптюк Т.В.

На веселе свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-покупці, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Багато випускників минулих років побували на святі, згадали власні роки у школі та участь у ярмарках та інших заходах.

Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе, вареники – чого тільки не було! Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі тішилися гарним настроєм своїх учнів. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.

Традиційно Покровський ярмарок є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, підуть на реалізацію шкільних проектів та допомогу учениці 9-Б класу ЗНВК №19 Компанієць Катерині, яка бореться з тяжкою хворобою. Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу в проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.

Немає щастя в бездіяльності. Ф. М. Достоєвський