05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

10 жовтня на території Запорізького НВК №19

Яскравий, святковий, вражаючий день! Обов'язково запам'ятається надовго.

10 жовтня на території Запорізького НВК №19, в Республіці Мрія, відбулося безліч значних заходів. З ранку учні школи та вчителі взяли участь у районному мітингу, присвяченому 75-річчю визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.

У другій половині дня школа радо вітала гостей, жителів мікрорайону, на традиційному Покровському ярмарку "Республіки Мрія". Жвава торгівля солодощами, веселі концертні номери, пісні і танці, спілкування справжніх друзів - все піднімало настрій присутніх. Ближче до вечора відбувся концерт творчих колективів Шевченківського району, центру дитячої та юнацької творчості, по-справжньому професійних артистів, які порадували публіку чудовим виконанням народних танців і пісень. Родзинкою концерту стала участь в ньому знаменитої "Співочої ескадрильї" Геннадія Чернова.

Організатори святкового концерту, присвяченого Дню захисника України, районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району, публічне акціонерне товариство "Мотор Січ", депутати міської та обласної ради, постаралися, щоб районне свято пройшло на найвищому рівні.

Молодці! Чудове Свято! Так тримати! )

Більше фото за посиланням на Facebook

Нам легше придбати лоск всезнання, ніж ґрунтовно опанувати невеликим числом знань. Л. Вовенарг