02.01 - Зінченка Анатолія Васильовича

16.01 - Калошину Тетяну Миколаївну

26.01 - Єременко Валентину Володимирівну

30.01 - Параскевич Олену Володимирівну

Воїни в гостях у громадян «Республіки Мрія»

День захисника України — свято, що відзначається в Україні
14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та  річницею визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. Ці свята символізують нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Жовтневі зустрічі з захисниками України стали традиційними в ЗНВК № 19.
         12 жовтня громадяни ДЮГЕО «Республіка Мрія» гостинно зустрічали військовослужбовців 9-го полку оперативного призначення Національної Гвардії України. На святковому концерті були присутні учасники бойових дій старший сержант Фомін А.В. та старший солдат Мінченко С.В., сержант Черненко С.В., молодший сержант Стасюкевич Є.В., солдат Щебликін Є.І.
Учні привітали захисників України зі святом та подарували їм свою творчість. У концерті виступали діти різних вікових категорій: від дошкільнят  до старшокласників. Зі словами вдячності та поваги до воїнів звернулася директор школи Ганна Олександрівна. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.
           Ми пишаємося нашими захисниками України. Ще раз вітаємо їх зі святом і бажаємо міцного здоров’я, витримки, мужності в справі захисту цілісності та незалежності нашої держави.

Освічена людина тим і відрізняється від неосвіченого, що продовжує вважати свою освіту незакінченою. До Симонов