05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

Виставки мистецтва

У ЗНВК № 19 розпочався сезон виставок учнівських творчих робіт. Першим відкрився вернісаж картин учениці 6-Б класу Луговенко Анастасії. Настя любить малювати змалечку, відвідує «Школу малювання». Юна художниця віддає превагу таким видам технік як пастель, акварель, туш. На творчість Анастасію надихає природа, домашні улюбленці, зокрема кіт Маршал. Серед її яскравих робіт: «Кіт бешкетник», «Любимка», «Всесвіт и Я», «Хвиля», «Петриківський розпис».

Родина  Насті всіляко підтримує дівчину та теж надихає її на творчість.

«Я щаслива!» - говорить вона.

Успіхів тобі, юна художниця.

Другою відкрилася виставка творчих робіт учнів 5-7 класів «Осінній капелюшок». Експозиція робіт була яскрава,наповнена барвами осені. Діти знаходили нестандартні цікаві підходи, матеріали,техніки. Учні сміливо поєднували пластик, тканину, папір, пластилін, диски та природний матеріал у своїх яскравих роботах.

Дякуємо всім учасникам виставки за творчий підхід та гарний настрій.

Розумні люди вчаться для того, щоб знати, нікчемні - для того, щоб їх знали. Східне вислів