10.12 - Мацакову Олену Василівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Хортиця вітає гостей!

З метою патріотичного виховання і збагачення знань про історію рідного краю учні 3аф класу 7 жовтня відвідали музейний комплекс «Запорізька Січ» на о.Хортиця. Діти з цікавістю слухали розповідь краєзнавця-екскурсовода про бойові подвиги запорізьких козаків, із захопленням роздивлялися експонати з їхнього життя та побуту. Найбільше вразила школярів служба в старовинній козацькій церкві Покрови Божої Матері, яка була приурочена до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни.

14 жовтня є найважливішим днем для Запоріжжя. В цей день органічно поєднались декілька важливих свят: День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, День заснування Української повстанської армії, День визволення міста в часи Другої світової війни та День міста!

Тому закономірно, що в цей день міська і обласна влада разом із Національним заповідником "Хортиця" організовує традиційний Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці" який відбудеться на історико-культурному комплексі "Запорозька Січ" та прилеглій до нього території. В програму свята заплановано такі заходи: ярмарок майстрів народного мистецтва, виступ фольклорних пісенних колективів, театралізоване дійство та ландшафтні вистави, робота дитячої майстерні, аквагрим, виступ-реконструкція від "Січових козаків", молебен в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці, вистава театру ляльок тощо.

Нагадаємо, що 14 жовтня є державним святом - Днем захисника України і неробочим днем. Тому запрошуємо відзначити його разом з Хортицею!

Розумні люди вчаться для того, щоб знати, нікчемні - для того, щоб їх знали. Східне вислів

тел. 721-42-68