gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.10 - Аскольдову Інну Василівну

06.10 - Федорову Ольгу Григорівну

17.10 - Кожокар Лілію Дмитрівну

20.10 - Лавринович Ірину Юріївну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Хортиця вітає гостей!

 

З метою патріотичного виховання і збагачення знань про історію рідного краю учні 3аф класу 7 жовтня відвідали музейний комплекс «Запорізька Січ» на о.Хортиця. Діти з цікавістю слухали розповідь краєзнавця-екскурсовода про бойові подвиги запорізьких козаків, із захопленням роздивлялися експонати з їхнього життя та побуту. Найбільше вразила школярів служба в старовинній козацькій церкві Покрови Божої Матері, яка була приурочена до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни.

14 жовтня є найважливішим днем для Запоріжжя. В цей день органічно поєднались декілька важливих свят: День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, День заснування Української повстанської армії, День визволення міста в часи Другої світової війни та День міста!

Тому закономірно, що в цей день міська і обласна влада разом із Національним заповідником "Хортиця" організовує традиційний Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці" який відбудеться на історико-культурному комплексі "Запорозька Січ" та прилеглій до нього території. В програму свята заплановано такі заходи: ярмарок майстрів народного мистецтва, виступ фольклорних пісенних колективів, театралізоване дійство та ландшафтні вистави, робота дитячої майстерні, аквагрим, виступ-реконструкція від "Січових козаків", молебен в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці, вистава театру ляльок тощо.

Нагадаємо, що 14 жовтня є державним святом - Днем захисника України і неробочим днем. Тому запрошуємо відзначити його разом з Хортицею!

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 654
Перегляди статей 1006196
Той, хто діє в реальному, але живе ідеальним, досягне найвищого. Берні

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com