10.12 - Мацакову Олену Василівну

17.12 - Юдіну Світлану Володимирівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Про додаткову реєстрацію педагогів до міського проекту «Міські методичні навчання»

Повідомляємо Вам,  що згідно з планом  роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради на 2018-2019 навчальний рік протягом  поточного навчального року буде продовжена реалізація міського методичного проекту «Міські методичні навчання» (другий рік навчання: ІІІ та ІV сесії) за списками, складеними у 2017-2018 навчальному році.

Варто додати, що ми винайшли можливість створення модуля «Дошкільна освіта», для участі в  якому запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти м. Запоріжжя. Навчання в означеному модулі триватиме протягом одного року.

Крім того,  в межах проекту передбачені додаткові курси для вчителів математики, що триватимуть один рік: дистанційний математичний тренінг (підготовка до ЗНО),  практикум «Новітні технології на уроках математики» (використання мультимедійного комплексу) та тренінг «Розв'язування задач з параметрами в 9-11 класах».

Рееєстрація на модуль дошкільної освіти та на математичні курси триває до 10.10.2019 за посиланням:

За результатами реєстрації будуть укладені списки учасників і направлені до закладів освіти в інформаційному листі науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Просимо керівників закладів освіти довести зміст даного листа до відома відповідних осіб та сприяти участі педагогів у додатковій реєстрації до міського проекту «Міські методичні навчання».

Завідувач  НМЦ                                                                                  О.В.Гусак

Нагорнова,

З усіх наших вад єдиний, в якому ми охоче зізнаємося, - це лінь. Ф. Ларошфуко