10.12 - Мацакову Олену Василівну

17.12 - Юдіну Світлану Володимирівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Про реєстрацію педагогів до міського проекту «Наукова підтримка інновацій в освітній системі міста»

Завідувачам районних методичних кабінетів

Керівникам закладів освіти  м. Запоріжжя

Про реєстрацію педагогів до міського проекту «Наукова  підтримка інновацій  в  освітній  системі  міста»

На виконання плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради на 2018-2019 навчальний рік повідомляємо про початок реєстрації педагогів закладів освіти  м. Запоріжжя  на участь у міському проекті «Наукова  підтримка  інновацій  в  освітній  системі  міста». Запрошуємо зареєструватись:

• · вчителів філологів для участі у Міській школі філологічних наук (в межах співпраці науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та філологічного факультету  ЗНУ);
  • · вчителів іноземної мови для участі у семінарі-практикумі «Новітні технології  в навчанні іноземним мовам» (в межах співпраці науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та  факультету іноземної філології ЗНУ);
  • · вчителів правознавства  для участі у семінарі-практикумі «Інноваційні технології у викладанні правничих дисциплін та підготовці учнів до участі у конкурсних правничих заходах» (в межах співпраці науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та юридичного факультету ЗНУ);
  • ·вчителів історії для участі у семінарі-практикумі «Особливості підготовки учнів до ЗНО з історії в 2019 році» (в межах співпраці науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та історичного факультету ЗНУ).

Рееєстрація триває до 05.10.2019 за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1ENGb_hHHxT29HE9o2KJ32Itn9mG7d2Vq3U6toKLPbAc/edit .

За результатами реєстрації будуть укладені списки учасників і направлені до закладів освіти в інформаційному листі науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Просимо керівників закладів освіти довести зміст даного листа до відома відповідних осіб та сприяти участі педагогів у міському проекті «Наукова  підтримка  інновацій  в  освітній  системі  міста».

Завідувач  НМЦ                                                                     О.В.Гусак

Нагорнова,

Неуки подібні Бубнов: вони виробляють великий шум завдяки своїй порожнечі. О.Н. Бетлінгк

тел. 721-42-68