02.09 - Михайлову Веру Викторовну

24.09 - Малыгу Любовь Петровну

28.09 - Божкову Наталью Михайловну

Посвята у першокласники в Запорізькому НВК №19

Перший раз в перший клас. Як це важливо, щоб перший день першокласників був максимально змістовним і яскравим. Адже саме цей день залишається в пам'яті на все життя. У Запорізькому НВК №19 про це успішно подбав виховний центр і активісти учнівського самоврядування - учні 9-11 класів. В ході Квесту «Подорож по країні Знань» відбулися вікторини і рухливі ігри, в ході яких діти знайомилися зі школою, з її основними розвиваючими центрами. На завершення Квесту перші класи зустрілися на станції «святковій», в шкільному актовому залі. Тут відбулася церемонія посвяти в першокласники з врученням символічних ключів від країни Знань. Малюків повчала Королева Знань, Містер Буквар запросив усіх в свої володіння. Вітали першокласників і вихованці дошкільного відділення, а заступник директора школи Добринь Л.М. зі словами побажань успіхів у навчанні вручила свідоцтва про народження нових класних колективів.

Потрібно багато вчитися, щоб небагато знати. Шарль Монтеск'є