02.09 - Михайлову Веру Викторовну

24.09 - Малыгу Любовь Петровну

28.09 - Божкову Наталью Михайловну

Свято Першого дзвоника відбулося на філії № 3

Свято Першого дзвоника відбулося на філії № 3 для учнів 1-9 класів. Вперше у цьому році на святковий плац вийшли учні вже Нової української школи. До свята вони отримали новенький класний кабінет, який готували до нового навчального року усією школою. Для 1 класу було замовлено новенькі парти, шафи для одягу, столи  для техніки. Школярі будуть навчатися із допомогою мультимедійного обладнання, роздруковувати та ламінувати навчальні матеріали на принтері та ламінаторі. Поступово школа отримує набори лего, конструктори, інше ігрове та навчальне обладнання.

Ганна Олександрівна звернулася до присутніх із побажаннями знайти друзів та цікаво провести навчальний рік. Представник депутата міської ради Васильєва Дениса Анатолійовича на святі оголосила про особливий подарунок- інтерактивний комплекс. Але учні першого класу потрапили до свого класу не зразу після завершення свята. Наприкінці лінійки їх чекала гра «пошуки скарбів» з «піратами» з 9 класу, під час якої учні збирали карту та розшукували скарб старого Флінта. Під час пошуків учні ознайомились з цікавими місцями школи – автомістечком, стадіоном, внутрішнім двориком, їдальнею, музичною залою. Діти успішно виконали усі завдання та зібрали карту маршруту до власного класу, де отримали сундук з «золотими монетами».

Лінь плентається так повільно, що бідність скоро наганяє її. Б. Франклін