gototop

Вітаємо з Днем Народження!

02.09 - Михайлову Веру Викторовну

04.09 - Луценко Лилию Николаевну

12.09 - Малохатько Валентину Ивановну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

24.09 - Малыгу Любовь Петровну

28.09 - Божкову Наталью Михайловну

Коли депутатське слово та діло - єдині

Депутат Запорізької міської ради від політичної сили «Опозиційний блок» Гончар Олександр Васильович завітав 19 червня до філії № 3 Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 з подарунками. З власної ініціативи депутат від 52 виборчого округу Хортицького району вирішив охопити власною увагою соціальні об’єкти Шевченківського району.

Для оновлення матеріальної бази дитячого закладу Олександром Васильовичем було придбано матеріали для ремонту: фарбу, цемент, розчинник та ін. Директор школи Ганна Олександрівна, працівники дошкільного підрозділу та пришкільного табору «Натхнення», який функціонує на філії у червні, з радістю зустріли людину, яка добре розуміє потреби сучасних закладів освіти.

Імпровізований суботник пройшов в атмосфері взаєморозуміння, легко та весело. Олександр Васильович встиг не тільки попрацювати, а й поспілкуватися з робітниками школи, вислухати прохання, проконсультувати щодо шляхів вирішення існуючих проблем. Депутат Гончар О.В. відомий у місті, як людина, у якої слово ніколи не розходиться з ділом. Розставання затягнулося, як це буває з гарними друзями.

Колектив школи дякує Олександру Васильовичу за допомогу та сподівається на подальшу співпрацю з цією відповідальною людиною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 639
Перегляди статей 990615
Бути людиною - значить не тільки мати знання, але і робити для майбутніх поколінь те, що передували робили для нас. Г.Ліхтенберг

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com