gototop

Вітаємо з Днем Народження!

05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

11.11 - Давиденко Тетяну Павлівну

14.11 - Сарнацьку Наталю Віталіївну

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

Коли депутатське слово та діло - єдині

Депутат Запорізької міської ради від політичної сили «Опозиційний блок» Гончар Олександр Васильович завітав 19 червня до філії № 3 Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 з подарунками. З власної ініціативи депутат від 52 виборчого округу Хортицького району вирішив охопити власною увагою соціальні об’єкти Шевченківського району.

Для оновлення матеріальної бази дитячого закладу Олександром Васильовичем було придбано матеріали для ремонту: фарбу, цемент, розчинник та ін. Директор школи Ганна Олександрівна, працівники дошкільного підрозділу та пришкільного табору «Натхнення», який функціонує на філії у червні, з радістю зустріли людину, яка добре розуміє потреби сучасних закладів освіти.

Імпровізований суботник пройшов в атмосфері взаєморозуміння, легко та весело. Олександр Васильович встиг не тільки попрацювати, а й поспілкуватися з робітниками школи, вислухати прохання, проконсультувати щодо шляхів вирішення існуючих проблем. Депутат Гончар О.В. відомий у місті, як людина, у якої слово ніколи не розходиться з ділом. Розставання затягнулося, як це буває з гарними друзями.

Колектив школи дякує Олександру Васильовичу за допомогу та сподівається на подальшу співпрацю з цією відповідальною людиною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 665
Перегляди статей 1023485
Лінива собака покривається коростою, - як же може уникнути цього ледача людина? -Леность Душі набагато гірше лінощів тіла: розум, який перебуває в бездіяльності, - хвороба, іржа душі, чума, саме пекло. Р.Бертон

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com