gototop

Вітаємо з Днем Народження!

02.07 - Кокорину Елену Николаевну

11.07 - Колногорову Лидию Александровну

14.07 - Бей Юлию Владимировну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Коли депутатське слово та діло - єдині

Депутат Запорізької міської ради від політичної сили «Опозиційний блок» Гончар Олександр Васильович завітав 19 червня до філії № 3 Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 з подарунками. З власної ініціативи депутат від 52 виборчого округу Хортицького району вирішив охопити власною увагою соціальні об’єкти Шевченківського району.

Для оновлення матеріальної бази дитячого закладу Олександром Васильовичем було придбано матеріали для ремонту: фарбу, цемент, розчинник та ін. Директор школи Ганна Олександрівна, працівники дошкільного підрозділу та пришкільного табору «Натхнення», який функціонує на філії у червні, з радістю зустріли людину, яка добре розуміє потреби сучасних закладів освіти.

Імпровізований суботник пройшов в атмосфері взаєморозуміння, легко та весело. Олександр Васильович встиг не тільки попрацювати, а й поспілкуватися з робітниками школи, вислухати прохання, проконсультувати щодо шляхів вирішення існуючих проблем. Депутат Гончар О.В. відомий у місті, як людина, у якої слово ніколи не розходиться з ділом. Розставання затягнулося, як це буває з гарними друзями.

Колектив школи дякує Олександру Васильовичу за допомогу та сподівається на подальшу співпрацю з цією відповідальною людиною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 619
Перегляди статей 960841
Постійне навчання є навчання не цілий, але кожен день. Ліпкин

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com