10.12 - Мацакову Олену Василівну

17.12 - Юдіну Світлану Володимирівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Представники школи на нагородженні в мерії міста

Запоріжжя вже четвертий рік поспіль бере участь у заходах в рамках Європейського тижня сталої енергії. Цього року Дні сталої енергії в обласному центрі розпочалися 29 травня і завершаться 8 червня. Мета проведення заходів - поліпшення інформованості запорожців в питаннях економії і ефективного використання енергоресурсів, зменшення викидів парникових газів і захисту клімату.

5 червня  у великій залі Запорізької міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дням сталої енергії. У заході взяли участь представники міської влади, вчителі шкіл, викладачі вишів, учні та студенти - учасники різних конкурсів, спрямованих на впровадження енергозберігаючих технологій. В ході урочистого заходу учні шкіл - переможці Всеукраїнських проектів: «Школа енергії» і «Енергоефективні школи. Нова генерація» - представили свої роботи на тему енергозбереження.

Від ЗНВК №19 на заході була присутня учениця 8-аф класу  Ланкіна Дарина із доповіддю на тему "Енергія Землі в наших руках". Також до мерії було запрошено керівника екологічних проектів філії № 3, учасника «Еко Форуму 2018» вчителя Походєєву С.С. Вчителі, викладачі, студенти та школярі, які взяли активну участь і зайняли призові місця в різних заходах на тему енергозберігаючих технологій, були нагороджені Почесними грамотами міської ради та листами Подяки від міського голови.

Лінива собака покривається коростою, - як же може уникнути цього ледача людина? -Леность Душі набагато гірше лінощів тіла: розум, який перебуває в бездіяльності, - хвороба, іржа душі, чума, саме пекло. Р.Бертон

тел. 721-42-68