Табір Натхнення
Пришкільний літній інформаційно-технологічний табір з денним перебуванням «Натхнення» при Запорізькому навчально-виховному комплексі № 19 ( філія № 3) працює з 04 по 26 червня 2018 року

06.06 - Мінько Валерію Олексіївну

06.06 - Федченок Людмилу Олександрівну

10.06 - Холод Анну Миколаївну

14.06 - Теслюк Ірину Іванівну

25.06 - Цинкуш Віру Василівну

29.06 - Устянську Раїсу Дмитрівну

Представники школи на нагородженні в мерії міста

Запоріжжя вже четвертий рік поспіль бере участь у заходах в рамках Європейського тижня сталої енергії. Цього року Дні сталої енергії в обласному центрі розпочалися 29 травня і завершаться 8 червня. Мета проведення заходів - поліпшення інформованості запорожців в питаннях економії і ефективного використання енергоресурсів, зменшення викидів парникових газів і захисту клімату.

5 червня  у великій залі Запорізької міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дням сталої енергії. У заході взяли участь представники міської влади, вчителі шкіл, викладачі вишів, учні та студенти - учасники різних конкурсів, спрямованих на впровадження енергозберігаючих технологій. В ході урочистого заходу учні шкіл - переможці Всеукраїнських проектів: «Школа енергії» і «Енергоефективні школи. Нова генерація» - представили свої роботи на тему енергозбереження.

Від ЗНВК №19 на заході була присутня учениця 8-аф класу  Ланкіна Дарина із доповіддю на тему "Енергія Землі в наших руках". Також до мерії було запрошено керівника екологічних проектів філії № 3, учасника «Еко Форуму 2018» вчителя Походєєву С.С. Вчителі, викладачі, студенти та школярі, які взяли активну участь і зайняли призові місця в різних заходах на тему енергозберігаючих технологій, були нагороджені Почесними грамотами міської ради та листами Подяки від міського голови.

Дозвільна людина - точно годинник без стрілок. Ф.Купер