03.08 - Ланг Iрину Iванiвну

15.08 - Маямсіну Олену Миколаївну

18.08 - Мусієнко Катерину Ігорівну

28.08 - Євченко Тетяни Вячеславівни

Зміну табору «Натхнення» відкрито!

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора −канікули. Це яскравий і багатокольоровий час, коли хочеться відпочити й не клопотатися через дрібниці Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером −це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг. У ЗНВК № 19 із четвертого червня працює літній пришкільний інформаційно-технологічний табір «Натхнення». Вихованцями табору стали 60 учнів початкових класів шкіл Шевченківського району віком від 7 до 10 років.

5 червня на філії № 3 відбулося свято відкриття табірної зміни. До вихованців загонів «Козачата», «Непосидьки» та «Кльові дітки» звернулася директор школи Ганна Олександрівна, яка побажала дітям гарного відпочинку й багато нових вражень. Діти разом із «Сімкою» (Айдарова Кароліна) та «Шпулею» (Тертишна Ганна), ведучими Романенко Оленою Андріївною, Борисовим Богданом, музичним керівником Раїсою Дмитрівною та хореографом Світланою Вікторівною під час відкриття грали, співали, танцювали, розв’язували загадки, фотографувалися. Свято було яскравим та інтерактивним, наприкінці усі вийшли на двір школи й разом із Нестеренко Катериною Анатоліївною організували флешмоб.

Вихователі табору під керівництвом Мозгіної Н.Є. підготували для дітей дуже цікаву програму відпочинку та розвитку. Ознайомитися з планом заходів можна на сайті школи в розділі «Літній табір «Натхнення». Виховний процес у таборі поєднує відпочинок, розвиток, спорт, які об’єднуються в тематичні дні: «День спорту», «День сміху», «День театру» тощо. Ранок тут розпочинається з гімнастики, розвитку фізичної сили.Для юних відпочивальників діє ігрова програма. Проводяться екскурсії, відбуваються вікторини, конкурси, ігри, спортивні змагання. Звичайно ж, діти проводять багато часу на свіжому повітрі, рухливі ігри гарно впливають на їхній саморозвиток. Для розвитку вихованців у таборі організовано роботу гуртків творчості, англійської мови, інформатики, технології, хореографії та вокалу. На 18 днів табірної зміни заплановано відвідування басейну «Славута»й бібліотек В.Котика та М.Некрасова; екскурсії до музеїв техніки Богуслаєва та  пожежної безпеки. Цікаві зустрічі чекають вихованців з працівниками нової поліції, Центру зайнятості. У гості до вихованців завітають актори обласного театру ляльок.

Оскільки справ дуже багато, то втомлені діти мають можливість відпочити під час денного сну. Для вихованців працює їдальня з триразовим смачним харчуванням. Куточки відпочинку підготовлені у внутрішньому дворі закладу.

Для ЗНВК № 19 це перший досвід організації літнього відпочинку школярів, тому всі педагоги, технічні працівники й адміністрація сподіваються на співпрацю з батьками вихованців і керівництвом району. Ми разом зробимо це літо ще яскравішим!

Щоб переварити знання, треба поглинати їх з апетитом. А. Франс