04.10 - Аскольдову Інну Василівну

22.10 - Пушкарьову Тетяну Андріївну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Свято «Здрастуй, літо!» відбулося на філії № 3 (+вiдео)

У цьому році свято відбулося в новому форматі - не було довгих виступів та звернень до випускників, педагогів, батьків та учнів, діти були одягнені у літній одяг, не було квітів. Над двором школи панувала літня та радісна атмосфера. Оскільки свято зібрало тільки учнів 1-9 класів філії № 3, то шкільна родина стояла тісніше, що дозволяло розгледіти танцювальні номери, яких було достатньо. Короткі побажання від директора Ганни Олександрівни випускниками 9 класу та традиційний вальс вирішили залишити і в цьому році. А останній дзвоник давали зразу 7 учнів, які завершили навчальний рік на відмінно. Громадяни міст Дитячої юнацької громадської екологічної організації «Республіка Мрія» привітали друг друга із завершенням навчання, виконали гімн, станцювали флешмоб та відправилися на літні канікули. До зустрічі 1 вересня!

З усіх наших вад єдиний, в якому ми охоче зізнаємося, - це лінь. Ф. Ларошфуко