04.10 - Аскольдову Інну Василівну

25.10 - Верезовську Ольгу Іванівну

29.10 - Шевченко Таїсію Вікторівну

Підсумки підведено на філії № 3

23 травня на філії № 3 було проведено підсумкові лінійки у початковій та середній ланках школи. Для учнів 1-3 класів було проведено свято з танцями та піснями, під час якого діти отримали грамоти від адміністрації. У цьому році Похвальні листи за високі досягнення у навчанні отримали: Фомінцев Дмитро, Хабіб Лейла, Кузичева Ангеліна та Бринза Софія. Також діти отримали грамоти за активну участь у шкільних святах, творчих справах, екологічній діяльності.

Для середньої ланки свято розпочалося традиційним згадуванням цікавих справ 2 семестру. Для учнів 5-9 класів у 2 семестрі відбулися тижні та декади з 5 предметів. Проведено свята до Дня Землі, 8 Березня, Масляної. Відбулися тематичні заходи до Дня Соборності, Дня Перемоги, місячника екології. Учні 5-9 класів приймали участь у квестах до Дня Соборності та Дня народження Т.Г.Шевченко. Талановиті діти отримали можливість виступити у творчих конкурсах «Різдвяна зірка» та «Мавка 2018». Традиційно багато учнів взяли участь у інтелектуальних конкурсах «Весняний Колосок», «Соняшник», «Геліантус» та «Кенгуру». Для журналістів проекту «Шкільна преса» організовано тренінги та зустріч з Наталією Агарковою.

Нагородження розпочалося з привітання відмінників - Немчина Дениса з 7-аф класу, Баля Вероніки та Ланкіної Дарини з 8-аф класу. За активну участь у самоврядуванні було відзначено грамотами депутатів Парламенту та класних старост. Грамотами від адміністрації було нагороджено спортивних активістів, учасників творчих конкурсів, шкільних свят, журналістів проекту «Вісник Мрії-Новий формат». Батьки, які брали участь в житті класів та школи, отримали подяки від директора.

Серед успіхів педагогів та учнів філії № 3 слід відзначити 3 місце учениці 7-аф класу Коваль Карини у ІІ міському фотоконкурсі «Життя в жовто-блакитних кольорах», 3 місце учнів 8-аф класу у міському конкурсі відеороликів «Енергія Землі у наших руках». Досвід школи з екологічного виховання було представлено на VІ Міській учнівській екологічній конференції «Екологічні ініціативи: проблеми, позиція, пропозиції». Учениця 8-аф класу Ланкіна Дарина та вчитель Походєєва С.С. запрошені до участі у «Екофорумі-2018» та урочистому заході до «Днів Сталої Енергії - 2018» у Запорізькій міській раді.

Директор ЗНВК № 19 Г.О. Тандура отримала подяки за активну учнів школи участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник 2018». Подяками відзначено вчителя хімії та біології Кожокар Л.Д. за організацію конкурсів «Колосок» та «Геліантус».

Всякий порок є наслідок неробства. П. Курье