gototop

Вітаємо з Днем Народження!

10.12 - Мацакову Олену Василівну

12.12 - Добринь Ларису Миколаївну

17.12 - Юдіну Світлану Володимирівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Школа Мрії підводить підсумки навчального року

 

Останнього тижня навчального року в ЗНВК № 19 пройшли традиційні підсумкові паралельні лінійки.

Першими відкрили тиждень наші першокласники, які яскраво виступали на святі «Прощавай, Букварик!» Вони продемонстрували батькам та учителям, чому вони навчилися протягом першого року ва школі. Діти із задоволенням декламували вірші, співали пісні, танцювали, інсценували фрагменти шкільного життя. Всі діти отримали свідоцтва про те, що вони самостійно прочитали першу в житті книгу Буквар. На святі дітей привітав Букварик та інші казкові персонажі.

Продовжили марафон нагороджень учні початкової школи. Діти разом з вчителями підготували театралізовані вистави, демонструючи свої таланти. Справжні шоу побачили глядачі на святах прощання з початковою школою. Активну участь в підготовці та проведенні цих заходів прийняли й батьки. Вони в нас також талановиті!

Грамотами та подяками за відмінне навчання, участь в інтелектуальних конкурсах, активну участь в житті класу та школи були нагороджені більшість учнів школи. За підсумками змагань за статус «Столиця Республіки Мрія» переможцями стали мешканці міста Кристал (5-А клас, класний керівник Давиденко Т.П.), які отримали перехідний кубок та свідоцтво.

На паралелі старших класів теж вітали активістів. Десятикласники давали поради учням 9-х класів щодо успішної здачі ДПА. За ініціативою учнівського самоврядування, навчальний рік старшокласники завершили запальною дискотекою.

В школі є традиція наприкінці навчального року творчо звітувати про своє життя в формі презентацій та відео роликів, які були представлені на всіх лінійках.

А в останній навчальний день вся шкільна родина візьме участь у спортивно-розважальному заході «Ура! Канікули!»

Адміністрація школи, педагогічний колектив бажає чудового відпочинку и чекає на своїх вихованців у наступному навчальному році!

 

 

Ще фото вiд батькiв:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 690
Перегляди статей 1037562
Лінь - це іржа розуму і тіла; ключ, яким часто користуються, завжди блищить, як новий. Лінь починається павутинними путами, а кінчає залізними ланцюгами. Б. Франклін

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 721-42-68
Авраменка,11
тел. 270-01-68
Богдана Завади, 6а
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com