• Наші вихованці

29.05 - Мандзій Надію Федорівну

29.05 - Бугарь Інну Анатоліївну

Європейські цінності очима українців

Саме таку тему обговорювали за круглим столом старшокласники ЗНВК № 19 напередодні Дня Європи. Метою виховного заходу було усвідомлення учнями місця України серед країн Євросоюзу, важливості інтеграції до ЄС, приналежність України до європейської сім'ї народів на базі спільних духовних цінностей.

В ході круглого столу учні обмінювались інформацією про Євросоюз, аналізували потрібність українців в євроінтеграції, розмірковували чи всі європейські цінності нам підходять, чи ми повинні грамотно адаптувати їх під свій менталітет та культуру.
Засідання круглого столу пройшло динамічно, цікаво, змістовно, час пролетів непомітно. Центр виховної роботи має надію, що такі теми в подальшому будуть детальніше розглядатися на класних годинах, формуючи критичне мислення та активну життєву позицію юнацтва.

З ледачого, нерухомої людини сама прихильна доля, подібно самому старанному гончар без верстата, не створює нічого, крім шлюбу. Т. Карлеіль