05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

Європейські цінності очима українців

Саме таку тему обговорювали за круглим столом старшокласники ЗНВК № 19 напередодні Дня Європи. Метою виховного заходу було усвідомлення учнями місця України серед країн Євросоюзу, важливості інтеграції до ЄС, приналежність України до європейської сім'ї народів на базі спільних духовних цінностей.

В ході круглого столу учні обмінювались інформацією про Євросоюз, аналізували потрібність українців в євроінтеграції, розмірковували чи всі європейські цінності нам підходять, чи ми повинні грамотно адаптувати їх під свій менталітет та культуру.
Засідання круглого столу пройшло динамічно, цікаво, змістовно, час пролетів непомітно. Центр виховної роботи має надію, що такі теми в подальшому будуть детальніше розглядатися на класних годинах, формуючи критичне мислення та активну життєву позицію юнацтва.

Освіта є те, що залишається після того, коли забувається все, чому нас вчили. А. Ейнштейн