02.07 - Кокорину Елену Николаевну

14.07 - Бей Юлию Владимировну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У 2018 році в Україні відзначають День Памяті та примирення 8 травня та День Перемоги над нацизмом у 2 світовій війні 9 травня. В Україні  саме ці свята  відзначають із 2015 року. Перша дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у більшості країн світу. 9 травня Україна відзначає  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який прийшов на зміну "Дню перемоги" над фашизмом у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років, який святкують у Росії і деяких інших пострадянських держав.

Згідно з законом, шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, ветеранів війни, українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України. Особлива увага приділяється просвітницікій діяльності серед учнів, подалання фальсифікацій історії, маніпуляцій минулим. Тому щороку у школі проводяться тематичні заходи для учнів. 8 травня на 1 уроці усі класні керівники 1-9 класів провели виховні години «Ніколи знову».

Напередодні свята учні 5-9 класів випустили стінні газети та виготовили червоні маки на уроках мистецтва та трудового навчання. Символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни є саме червоний мак. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів. Учні 5 класу під керівництвом вчителя історії Старової І.В. взяли участь в тематичних проектах «Війна в історії моєї сімї» та «Уліци героїв війни в Запоріжжі». На уроках інформатики разом з Торкіною Н.В. діти виготовили листівку-привітання, яку розмістили на будинках мікрорайону. Саме учні філії № 3 започаткували традицію покладання квітів до меморіалу памяті павших в боях за Запоріжжя біля гімназії № 93. 8 травня представники кожного з класів разом із вчителем Малишенко С.А. і цього року відвідали монумент з метою вшанування памяті жертв та учасників подій Другої світової війни.

Варто було б безперервну неробство помістити серед мук пекла, а її помістили в число блаженств раю. Ш. Монтеск'є