02.09 - Михайлову Веру Викторовну

24.09 - Малыгу Любовь Петровну

28.09 - Божкову Наталью Михайловну

Заходи екологічного місячника на філії № 3

На виконання Міської програми природоохоронних заходів, з метою активізації природоохоронної діяльності й залучення учнівської молоді, педагогів і батьківської громадськості до участі в природоохоронній роботі і пропаганді екологічних знань у квітні-травні 2018 року в місті  проводяться заходи  Міського екологічного місячника «Краса Землі моєї».

Педагогічний колектив, учні та батьки також залучилися до запланованих у місті, районі природоохоронних акцій.  Проведено тематичні виховні години тижня «Енергозбереження», тематичні виховні години екологічного напряму. Організовано виставки малюнків, творчих робіт з вторинної сировини та природного матеріалу.  Оновлено екологічні куточки, проведено конкурс на кращий куточок серед 5-9 класів,у якому  переможцем стали учні 7-аф класу. Для учнів початкової ланки вчителем 2-аф класу Мозгіною Н.Є. проведено екскурсію на природу, під час якої діти знайомилися з рослинами на пришкільній території. Виготовлено та розвішано годівнички для птахів. 20 квітня 2018р. учні школи під керівництвом вчителя Походєєвої С.С.  взяли участь у роботі  VІ Міської учнівської екологічної конференції «Екологічні ініціативи: проблеми, позиція, пропозиції» яка відбулася у 20 школі. У  філії № 3 щодня проходять  трудові десанти, вживаються заходи з озеленення та благоустрою пришкільної території, до яких залучено батьків.

У квітні учні  окопували дерева, висаджували квіти, переобладнували територію проекту «Міні-екополіс». Метою діяльності школи цього року було створення зони відпочинку для вихованців дитячого відділення та на час роботи пришкільного літнього табору для учнів шкіл Шевченківського району.

26 квітня відбулося тематичне свято до Дня Землі. У подорож світом природи дошкільнят та учнів початкової ланки запросили персонажі: Даша (Айдарова Кароліна, 5-аф клас), Башмачок (Фесенко Михайло, 6-аф клас) та Жулік (Брагинець Артем, 7-аф клас). На шляху головних героїв трапилося багато цікавих зустрічей, під час яких вони знайомили Жуліка, який не вмів поводитися на природі, з правилами поведінки на лузі, у лісі та водоймах. А допомогали йому зустрічі з Лісовими Мавками, Русалоньками, Вітром іЛуговиком.  У святі взяли участь вихованці дошкільного відділення, учні початкової та середньої ланок філії № 3. Усі учасники свята отримали від директора Ганни Олександрівни солодкі подарунки.

Крім вищої освіти треба мати хоча б середню сообразітельность.Н. Леонов