02.09 - Михайлову Веру Викторовну

24.09 - Малыгу Любовь Петровну

28.09 - Божкову Наталью Михайловну

Екологічний квітень

Квітень місяць громадяни  ДЮГЕО «Республіка Мрія» традиційно присвячують актуальним питанням екології. Квітень цього навчального року не є винятком. Ще до початку весняних канікул було розроблено план проведення екологічного марафону «Планета Земля – територія «Мрії», який проходив в рамках місячника «Краса Землі моєї». Підбиваючи підсумки, можна звітувати, що всі заплановані заходи було реалізовано.

Багато подій було вже висвітлено на сайті школи та на Порталі шкільної преси як організаторами заходів так і юними журналістами Медіа холдингу «Вісник Мрії – Новий формат». Хочеться лише додати деяку інформацію. Що було цікавого? Якою була активність класів під час проведення марафону?

Розпочався місячник виставкою кращих плакатів останніх років на екологічну тематику. Президентською радою були визначені найбільш актуальні, яскраві роботи. Навіть випускники впізнавали свої плакати, які вони створювали за часи свого навчання в школі. А для теперішніх школярів це був своєрідний орієнтир, творчий вектор для самовдосконалення.

Багато заходів було проведено на базі шкільної бібліотеки. Інформацію вже розміщено на сайті. Кожен охочий може з нею ознайомитись, переглянувши новину «Бібліотека та екологія».

Цікавою колективною творчою справою було створення банеру «Викидай відповідально!» В цьому заході прийняли участь учні 1 – 6 класів під опікою старшокласників. Величезний плакат був не тільки гарним, але й інформативно насиченим. Учні школи усвідомили, для чого треба сортувати сміття.

Учні 7-х класів взяли участь у захоплюючому квесті «Врятуємо Землю», який був організований учнівським самоврядуванням. За перемогу змагалися дві команди «Зелена петрушка» (7-А) та «Кактуси» (7-Б). Під час проведення квесту школярі продемонстрували  екологічні знання, проводили експрес-дослідження, робили висновки. Однозначно, переможцями стали всі.

Активними учасниками екологічного марафону стали учні початкової школи. Кожен клас презентував виставку малюнків  «Ми – діти Землі». Учні 2-Б та 4-В класів надали свої роботи на виставку «Світ пластика».  До них приєднались учні 5-А класу. Яскравим було й свято «День Землі», яке підготували вчителі та учні 3-х класів.

Змістовний урочистий виховний захід, присвячений 32-роковині аварії на ЧАЕС, було проведено на паралелі 8 – 10 класів. Учні 9-А класу на чолі з класним керівником Бутко І.В. підготували інформацію про події 26 квітня 1986 року та їх наслідки з використанням мультимедійних технологій. Зал слухав, затамувавши подих. Присутні вшанували пам’ять героїв-чорнобильців хвилиною мовчання. Більш детальну інформацію про цей захід читайте на Порталі шкільної преси.

Учні 9-А класу під керівництвом  учителя біології Михайлової В.В. провели екскурсію «Шкільна екостежина» для 6-А та 6-Б класів.

Крім цього пройшов конкурс малоформатних цифрових плакатів і листівок «Збережемо ресурси для себе та майбутніх поколінь». З результатами можна ознайомитись також на Порталі шкільної преси.

Неодноразово проходили акції з впорядкування пришкільної території та її озеленення. Кожний підрозділ ДЮГЕО «Республіка Мрія»  доклав зусиль  задля чистоти довкілля.

Підсумуємо вищезазначене. Екологічний місячник «Планета Земля – територія «Мрії» цього року був дуже змістовним, насиченим, динамічним. Головне, що наші діти отримують в результаті такої кропіткої роботи – екологічні знання та практичні навички. Майбутнє залежить від кожного з нас.

ФОТО (скачати архівом):

Плакати

Виставка малюнків

Еко-стежина

Я довго вчився, і тому затримався в розвитку.