05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

14.11 - Сарнацьку Наталю Віталіївну

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

Учні школи стали учасниками III Всеукраїнського освітнього фестивалю «STEM»

STEM – це акронім чотирьох дисциплін: Science – природничі науки; Technology – технології; Engineering – технічна творчість; Mathematics – математика. Разом з тим, STEM – це вже окремий освітній напрямок, що поєднує інноваційні технології у вивченні як природничих наук, так і художніх дисциплін.

Організатори заходу, який пройшов у Козак-палаці 21.04.2018р., ставили перед собою мету - зацікавити сучасною наукою широку аудиторію, розвинути здібності дітей і молоді в різних сферах STEM-освіти, підтримати інтерес до цікавих технічних напрямків і дати можливість дітям проявити себе.

STEM-фестиваль об'єднав школярів, студентів та менторів області для обміну досвідом та ідеями проектів в області науки, технологій, інженерії, робототехніки та математики. У програмі фестивалю були лекції, конкурси технічних рішень, виставка проектів, майстер-класи, наукові експерименти, зони майбутнього, демонстрація радіокерованих моделей від клубів авіа- і автомоделювання.

Діти змогли спробувати себе у ролі STEM-науковців на наступних воркшопах: змайструвати робота, провести хімічні й фізичні експерименти, спробувати порахувати за допомогою соробану, покерувати автомобільними й авіаційними роботами, покористуватися інноваційними гаджетами, зокрема. Також учасники змогли долучитися до конкурсу технічних рішень; відвідати виставку проектів; взяти участь у розіграші сувенірних подарунків; розважитися з різноманітними незвичайними та цікавими аніматорами.

Учні ЗНВК № 19 були запрошені до участі у заході невипадково. З 2017-2018 н.р. на філіях № 1, 3 працює технологічний гурток для учнів початкової та середньої ланок під керівництвом Брильова Сергій Івановича. Цей візит надав можливість вихованцям продемонструвати свої навички, набуті в гуртку, дав змогу більш відповідально поставитися до вибору майбутньої професії  Нещодавно для роботи гуртка адміністрацією школи було придбано 3D-принтер. Запрошуємо усіх бажаючих стати учасниками гуртка майбутнього!

Щоб переварити знання, треба поглинати їх з апетитом. А. Франс