gototop

Вітаємо з Днем Народження!

05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

11.11 - Давиденко Тетяну Павлівну

14.11 - Сарнацьку Наталю Віталіївну

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

VІ Міська учнівська екологічна конференція «Екологічні ініціативи: проблеми, позиція, пропозиції»

 

У квітні-травні учні школи беруть участь у екологічному місячнику «Краса Землі моєї», міських заходах екологічного спрямування. Щорічно в третю суботу квітня відзначається Всеукраїнський день навколишнього середовища, а 22 квітня відзначається Всесвітній День Землі.

У ці дні проходять різноманітні природоохоронні заходи і акції: прибирання та озеленення паркових та пришкільних територій, очищення водойм, висаджування дерев, тематичні виставки та конференції, конкурси та виставки, присвячені природі і екології.


20 квітня 2018 року у Запорізькій загальноосвітній школі № 20 екологічного профілю відбулася VІ Міська учнівська екологічна конференція «Екологічні ініціативи: проблеми, позиція, пропозиції».
На конференції підводили підсумки міського екологічного конкурсу «Екологічний вектор». Учні 8-Аф класу Ланкіна Дарина, Ілова Яна, Калушко Євген зайняли 3 місце у конкурсі та були запрошені як доповідачі на конференцію. Учні обрали тему «Енергія Землі у наших руках» та зняли соціальний ролік. Оскільки тема енергозбереження актуальна в Україні та світі, тому їй приділяється особлива увага. У квітні в усіх класах філії № 3 відбулися виховні години з теми енергозбереження. У травні команда школи буде презентувати свою роботу на Всеукраїнському екологічному форумі.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 669
Перегляди статей 1024515
У нашому розумі більше ліні, ніж в нашому тілі. Ф.Ларошфуко

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com