02.09 - Михайлову Веру Викторовну

18.09 - Лещенко Анжелику Николаевну

24.09 - Малыгу Любовь Петровну

28.09 - Божкову Наталью Михайловну

У квітні-травні учні школи беруть участь у екологічному місячнику «Краса Землі моєї», міських заходах екологічного спрямування. Щорічно в третю суботу квітня відзначається Всеукраїнський день навколишнього середовища, а 22 квітня відзначається Всесвітній День Землі.

У ці дні проходять різноманітні природоохоронні заходи і акції: прибирання та озеленення паркових та пришкільних територій, очищення водойм, висаджування дерев, тематичні виставки та конференції, конкурси та виставки, присвячені природі і екології.

20 квітня 2018 року у Запорізькій загальноосвітній школі № 20 екологічного профілю відбулася VІ Міська учнівська екологічна конференція «Екологічні ініціативи: проблеми, позиція, пропозиції».
На конференції підводили підсумки міського екологічного конкурсу «Екологічний вектор». Учні 8-Аф класу Ланкіна Дарина, Ілова Яна, Калушко Євген зайняли 3 місце у конкурсі та були запрошені як доповідачі на конференцію. Учні обрали тему «Енергія Землі у наших руках» та зняли соціальний ролік. Оскільки тема енергозбереження актуальна в Україні та світі, тому їй приділяється особлива увага. У квітні в усіх класах філії № 3 відбулися виховні години з теми енергозбереження. У травні команда школи буде презентувати свою роботу на Всеукраїнському екологічному форумі.

Неправильне знання гірше, ніж незнання. А. Дістервег