02.07 - Кокорину Елену Николаевну

20.07 - Сергееву Галину Витальевну

26.07 - Шумову Ирину Георгиевну

Вітаємо призерів «Джури»

20 квітня на базі Запорізького ліцею № 34 відбувся І районний етап військово-патриотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь 6 команд шкіл Шевченківського району м.Запоріжжя. Нашу школу представляли учні 10-А класа: Волощук Аліна, Доценко Михайло, Кулініч Данило, Логвин Єгор, Решетняк Катерина, Портний Ігор, Сакорський Вадим, Шевченко Костянтин.

Юні джури демонстрували навички зі стройової підготовки (впоряду), змагалися в перетягуванні линви, долали туристсько-спортивну смугу перешкод, стріляли з пневматичної гвинтівки, відповідали на питання конкурсів «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги) та «Відун» (інтелектуальна гра з історії України), представляли творчо-мистецький звіт рою в конкурсі «Ватра «Слава Героям», а також брали участь в конкурсі звітів «Добре діло».

Змагання проходили в дружній атмосфері здорової конкуренції між учнями шкіл Шевченківського району. Результат нашого рою: ІІІ загальнокомандне місце, ІІ місце в конкурсі «Впоряд» та І місце в конкурсі «Стрільба». Вітаємо рій «Нащадки козаків»! Хлопці та дівчата гідно захищали честь школи.

Чи не зайнятий справою людина ніколи не може насолодитися повним щастям, на обличчі нероби ви завжди знайдете відбиток невдоволення і апатії. Г. Гейне