gototop

Вітаємо з Днем Народження!

05.11 - Безуха Євгенія Андрійовича

11.11 - Давиденко Тетяну Павлівну

14.11 - Сарнацьку Наталю Віталіївну

19.11 - Тараненко Любов Андріївну

27.11 - Ревенько Олега Олексійовича

Вітаємо призерів «Джури»

 

20 квітня на базі Запорізького ліцею № 34 відбувся І районний етап військово-патриотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь 6 команд шкіл Шевченківського району м.Запоріжжя. Нашу школу представляли учні 10-А класа: Волощук Аліна, Доценко Михайло, Кулініч Данило, Логвин Єгор, Решетняк Катерина, Портний Ігор, Сакорський Вадим, Шевченко Костянтин.

Юні джури демонстрували навички зі стройової підготовки (впоряду), змагалися в перетягуванні линви, долали туристсько-спортивну смугу перешкод, стріляли з пневматичної гвинтівки, відповідали на питання конкурсів «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги) та «Відун» (інтелектуальна гра з історії України), представляли творчо-мистецький звіт рою в конкурсі «Ватра «Слава Героям», а також брали участь в конкурсі звітів «Добре діло».

Змагання проходили в дружній атмосфері здорової конкуренції між учнями шкіл Шевченківського району. Результат нашого рою: ІІІ загальнокомандне місце, ІІ місце в конкурсі «Впоряд» та І місце в конкурсі «Стрільба». Вітаємо рій «Нащадки козаків»! Хлопці та дівчата гідно захищали честь школи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 669
Перегляди статей 1024520
Лінь плентається так повільно, що бідність скоро наганяє її. Б. Франклін

Контакти школи:

Військбуд,13
тел. 227-05-53, факс 227-05-64
Авраменка,11
тел.68-38-24
Богдана Завади, 6а
тел. 67-04-15

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: fedorchenkojuli@gmail.com