gototop

Вітаємо з Днем Народження!

04.02 - Болкову Зінаїду Василівну

18.02 - Тандуру Ганну Олександрівну

21.02 - Бей Володимира Івановича

Кольоровий тиждень в початковій школі

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов з 16 по 20 квітня кольоровий тиждень в 1-3 класах філії № 3. Заходи тижня було розроблено творчою групою педагогів та затверджено наказом по школі. Мета тижня початкової школи полягала в тому, щоб допомогти вчителям посилити інтерес учнів до предметів, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів.  Уроки, конкурси, виставки, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.  

Кожен день кольорового тижня  мав свою тематику та колір:
– понеділок – день безпеки – червоний;
– вівторок- день природи – зелений;
– середа – день мови– жовтий;

– четвер- день творчості – синій;

– п’ятниця – день підсумків – різнокольоровий.

У одязі дітей, оформленні класу, різноманітних атрибутах кожного дня був присутній відповідний колір. Протягом тижня учні переглядала навчальні мультфильми, грали у вікторини, малювали, ходили на екскурсії, брали участь у конкурсах читців, малюнків, загадок.

Активну допомогу у проведенні тижня надали учні середньої ланки, яки приходили до 1-3 класів з майстер-класами. Для батьків було запропановано презентувати власні таланти. Творчі роботи учнів та батьків виставлялися для загального ознайомлення.

Завершальним етапом стало нагородження переможців та активних учасників тижня. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм та творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 712
Перегляди статей 1069194
Потрібно багато вчитися, щоб небагато знати. Шарль Монтеск'є

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com