10.12 - Мацакову Олену Василівну

21.12 - Єременко Вікторію Володимирівну

31.12 - Довбню Олександру Олександрівну

Профорієнтаційна робота

21 березня відбулися загальні батьківські збори паралелі 9 класів. Одним з питань на цих зборах було «Профорієнтаційна робота з батьками випускників 9 класів».

Під час розгляду цього важливого для кожного з випускників питання перед батьками виступали представники Запорізької обласної служби зайнятості, вищого професійного училища «Моторобудівник», запорізького машинобудівного училища та запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г.Івченка. Представниками були запропоновані дуже цікаві та перспективні професії, які випускники 9 класів можуть отримати в цих закладах. У батьків та випускників ще є час для роздумів: ким бути їх дітям і як вірно обрати професію за схильностями.

Лінь - це іржа розуму і тіла; ключ, яким часто користуються, завжди блищить, як новий. Лінь починається павутинними путами, а кінчає залізними ланцюгами. Б. Франклін

тел. 721-42-68