gototop

Вітаємо з Днем Народження!

 

05.03 - Андрійчішену Ольгу Володимирівну

08.03 - Кукуню Тетяну Володимирівну

15.03 - Харенко Тетяну Іванівну

18.03 - Горську Ірину Спиридонівну

22.03 - Міщенко Катерину Миколаївну

24.03 - Хачікян Беллу Самвелівну

31.03 - Остапко Яну Вікторівну

Попередити, допомогти, врятувати

16 березня на базі Запорізької загальноосвітньої школи №101 відбувся районний етап фестивалю Дружин юних пожежних в рамках ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю .. Мета фестивалю: навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, формування у дітей поваги до професії пожежника-рятувальника, навичок, вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Завданнями фестивалю є залучення широкого загалу школярів до участі у роботі з вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення.

Учасниками Фестивалю стали 8 команд зі шкіл Шевченківського району ,серед яких і була команда ЗНВК№19 « Вогняні лицарі». До складу команди увійшли учні 7-А кл. Бондаренко О., Вахутінська Є., ,Шпиньов М., Скрябін В., Чаплян Д., Романенкова А. Програма фестивалю складалася з наступних конкурсів :

  • Конкурс « Візитка» , проводився у формі візитної картки і ознайомив учасників фестивалю з членами команди ЗНВК №19, ії діяльністю з профілактичної роботи щодо запобігання та навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій, яку вони проводили протягом року.

  • Конкурс «Домашнє завдання» був присвячений 32 роговині трагедії на Чорнобильській АЕС « Чорнобиль-незгасне пам’яті свіча».

  • Конкурс «Безпечна прогулянка» передбачав знання учнів про гриби, ягоди, дикорослі рослини.

  • Конкурс « Медичний» мав виявити знання учнів з програми курсів «Основи здоров’я» та «Основи безпеки життєдіяльності» В конкурсі «Плакат соціальної реклами» учасники команди відобразили питання з безпеки життєдіяльності у різноманітних надзвичайних ситуаціях чи подіях.

Наші юні пожежники вперше брали участь в даному заході та були досить активними , що і відмітило журі фестивалю. «Вогняні лицарі» ЗНВК №19 отримали бойове загартування, позитивний досвід та бажання бути кращими.

 

 

Керівник команди «Вогняні лицарі»

Малига Л.П.

Статистика:

Відвідувачі 2
Статті 726
Перегляди статей 1081054
Дозвільна людина - точно годинник без стрілок. Ф.Купер

Контакти школи:

Військбуд,13
Авраменка,11
Богдана Завади, 6а

Директор 227-05-55
Приймальня тел(факс) - 227-05-64
Заступники директора - 227-05-54
Сторож-227-05-53
тел. 270-01-68
тел. 270-01-69

Ми на Facebook-e
Адміністратор сайту: do2school19zp@gmail.com